wtorek, 16 czerwca 2015

PiS czy EPISKOPAT?

Działacze Prawa i Sprawiedliwości protestują przeciwko koncertowi Conchity Wurst w Kielcach. Zwyciężczyni Eurowizji 2014 ma wystąpić na "Sabacie Czarownic". Protest skierowany został do świętokrzyskiego marszałka Adama Jarubasa. PiS zaproszenie Conchity do Kielc postrzega jako niszczenie wartości polskich oraz nie godzi się na finansowanie koncertu ze środków publicznych.
    To kolejny sygnał, że nie można dopuścić Kaczyńskiego do władzy!!!Każdy normalnie myślący człowiek wie, że pod płaszczyk ,,wartości katolickich, chrześcijańskich", pod obronę ,,korzeni polskości" można podpiąć wszystko!!! Koncerty, wystawy, sztuki teatralne, wydawane książki, będą poddawane cenzurze, za zniesieniem której stawała cała Polska!!!! Bo cenzura, pozostaje cenzurą! 
    Polska pod rządami PiS, będzie miała dyrektywy z Watykanu, a zamiast rady ministrów, będziemy mieli rządy episkopatu polski!!! Nie wiem, czy Watykan nie jest bardziej bezpieczny, niż nasi purpuraci.
    Chciałbym za rok zobaczyć tych, co będą głosować na PiS. Ilu z nich się do tego przyzna?.......  
      

3 komentarze:

 1. Wiesz, że na PIS głosowali w dużej mierze również młodzi ludzie, szykujący się do wyjścia w dorosłość? ... czyżby to znaczyło, że młodzi chcą zmian?

  Co do dyspozycji z Watykanu - myślę, że te byłby mniej groźne niż te z centrum PIS...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że wielu nie wie lub zapomniało o haniebnych rządach PiS. Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Nie to, że bronię PiS, ale PO też nie pokazała się z najlepszej strony. Jacku wiesz, że w 90% podzielam Twoje zdanie! Jest więcej czasu niż poprzednio, teraz będę wpadał codziennie.

   Usuń