wtorek, 17 maja 2016

ONET nadal CENZUROWANY

  Napisałem kilka komentarzy, niestety, blisko 80 % ,,łamało" zasady. Dlatego tak mało mnie, nasz kraj staje się Białorusią. A będzie gorzej.
  Napisałem o wypowiedzi Kaczyńskiego:

     ,,,,Kapitulacja, komuniści, wojna, sb-cy, wermachtowcy, resortowe dzieci "etc etc. Panie jednowładco, może nauczy się pan słów DEMOKRACJA, PRAWORZĄDNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, DOBRO POLSKI i POLAKÓW itd. Pan już nie ukrywa iż władza jest tylko pana, reszta, to karzełki wypełniający pana zlecenia. Ludzie bez twarzy, honoru, odrobiny przyzwoitości, tej ludzkiej. Jak im nie wstyd, chwalić się swoją religią, wiarą, a jednocześnie...ech.... Szanowni Polacy. Czyż dzisiejsi główni aktorzy, którzy tak zachwalają swoje pół roku( SWOJE), nie okazują Wam arogancji i pychy? Cóż, poza 500 +, w okrojonej skali, zrobili, poza uczynieniem z mediów publicznych, tuby propagandowej, poza rozwaleniem TK, sądownictwa, powoływaniem nowych gabinetów, kolejnych rzesz SWOICH urzędników, poza rzekomym wspomaganiem ludzi, a w rzeczywistości wprowadzaniem kolejnych podwyżek na usługi, towary, ubezpieczenia etc etc? Zwróćcie uwagę choćby na szefa MON, który zastał w straszliwym nieładzie armię, aby w sześć m-cy odbudować ją. Który oskarża z premedytacją swoich poprzedników, jednocześnie zawłaszczając sobie ICH zasługi, czy to szczyt NATO, czy manewry, czy tarcze. I tak jest w każdym ministerstwie. Dzisiaj Polska nie ma premiera, czy prezydenta, ma p.o podwykonawców. Od kilkunastu lat, Polacy najmniej ufają prezesowi PiS, co wskazuje KAŻDE badanie. Chyba w zaćmieniu umysłowym dobrej zmiany, wybraliście właśnie jego na namiestnika, na jednowładcę RP. Jak do tego można było dopuścić?! Ten pogrom trwał będzie aż 4 lata, ale odbudowanie naszego prestiżu, gospodarki i SZACUNKU, potrwa 3 razy dłużej! Mam tylko nadzieję, że przez te lata, nie uda im się zmienić tak prawa i konstytucji, że w praktyce będą nieusuwalni...."

   dotyczący artykułu Jarosław Kaczyński komentuje zamieszanie wokół TK
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum


   A niech sobie go wsadzą.....:) 

5 komentarzy:

 1. Cześć! Coś nie widuję Cię na forach. Pozdrowaśki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj Przyjacielu z sieci, chcę żyć bez stresu. Fora, doniesienia z kraju i GŁUPOTA dużej części wyborców sprawia, że wolę ogród, niż moje ,,pieniactwo" :) Sekciarze to już nie trolle, ale jakieś dziwolągi, pełne kompleksów i nienawiści. Żyją w pięknym kraju, który rósł w siłę i szacunek. Dzisiaj totalna porażka, która i w nich uderza, a oni dalej ślepi. Pozdrawiam bardzo serdecznie:):)

   Usuń
 2. powinni cię zamknąć szkodnikui jajaj ci ukręcić żebyś się nie mógł rozmnażać psychopato

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne niedługo to nastąpi..... W moim wieku na rozmnażanie za późno:):) Ale dzięki za wPiS, od razu poznać piso-katola:) Czym ty się różnisz od taliba?

   Usuń
  2. Inwektywy to argumenty hołoty.

   Usuń