wtorek, 7 czerwca 2016

WYCHODZI SZYDŁO z ...PRAWDY

  ,,Ośrodki Pomocy Społecznej dostają donosy na rodziny, które mają niewłaściwie wydawać pieniądze z programu Rodzina 500 plus. Urzędnicy z Kielc skontrolowali kilka takich przypadków i podjęli decyzję, że część rodzin zamiast gotówki dostanie bony na zakupy. Nie będzie można za nie kupić jednak alkoholu."( za onet.pl.)

   No i mamy efekty wprowadzania ustaw z teczki Szydło.500 plus, to ustawa zwiększająca margines, zasilająca w większej części patologię, niż rodziny potrzebujące pomocy. Nie raz pisałem o MIEJSCACH PRACY, GODZIWYCH ZAROBKACH, a nie rozdawnictwie!  Teczka:) Co prawda, miała ją pełną do wyborów, później pustą, ale... chociaż jedno wprowadziła, 500 + . Ustawa, która obliczona jest na zamknięcie wyborcom ust, na kupienie głosów. Ale przede wszystkim na danie dobrej zmianie CZASU!!!
   Czasu na TK, na Konstytucję, a w dalszej perspektywie, na zmianę ustawy wyborczej, aby PiS mógł wygrać, nawet jeśli przegra.W tym tkwi sekret rządów Kaczyńskie, bo nie Dudy, czy Straszydło, sorka, Szydło.

    Mało mnie, ale zwróćcie uwagę, że nagminne pisanie o łamaniu prawa, Konstytucji przez tę ekipę dobrej zmiany, jest nudne i denerwujące. Mam nadzieję, że dożyję dnia, kiedy hieny staną przed Trybunałem i sądami.... 

1 komentarz:

  1. Niestety, na razie muszę pić za swoje, czekam i czekam na wypłatę!

    OdpowiedzUsuń