poniedziałek, 17 października 2016

ROK nieRZĄDU


        Coraz bliżej ROCZNICY wyborów, które sprawiły nierząd, które dały dobrą zmianę. Szkoda, że nie dla wyborców, tylko misiewiczów... . 
        Rząd, który nie ma premiera, kancelaria prezydencka bez prezydenta, za to jeden ośrodek władzy z podwykonawcami, dla jaj nazywanych premierem i prezydentem. Człowiek pełen fobii, lęków, podejrzliwości staje tam, gdzie miał być Gowin, połączenie Ministerstwa Sprawiedliwości z Prokuraturą, kolejni POLITYCY na etatach rządowych i to wszystko w peanach nad profesjonalizmem dobrej zmiany.
       Żeby krótko. Każdy dzień przynosi nam wieści o sukcesach tych ludzi, a ja mam tylko jedno pytanie:
   Co, poza OKROJONYM programem 500+ , zrobił PiS?!!!! Wiem, setki ZAPOWIEDZI: w przyszłym roku, za dwa lata etc etc.
    Kolejne bajki dla głupich i naiwnych. A tych nie brakuje, w końcu mają telewizory powyżej 21 cali, mają na tytoń, mają na stare auta. DOSTALI na dzieci:):)
    Mam nadzieję, że przyszły rok odsłoni nam BRAK kasy, że dostaniemy ostro po kieszeni, aby zwolennicy PiS zrozumieli, że może jeszcze przez kilka, kilkanaście m-cy, będą dostawać socjal, ale i tak dojdą do jednego wniosku: mamy 5 stów w kieszeni, a z kieszeni idzie 700 czy 800. I tego życzę wszystkim sekciarzom. Do miłego:) 

6 komentarzy:

 1. Ależ to działacze PO teraz na Twitterze płaczą, że im DODATKI dane przez wielkiego Tuska zabierają. To lewa strona polityki ryczy, że nie mają, bo za dużo zarabiali i teraz są cięcia. Mi się żyje dobrze. Nie ma partii idealnej, ale PO - PSL to był największy błąd w historii tego kraju. W zasadzie tylko ostatniego króla mieliśmy gorszego od nich. Także wszystko rozdawał dla Rosjan. PO robiło to dla Niemiec. Wiesz jak się skończyło. 123 lata na mapie nas nie było, bo tak kraj osłabił. Tak Ci źle? W Brukseli na pewno jest wiele miejsc pracy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. xyz = jestes pisowksim trollem czy nieudacznikiem nieumijeacym normalnie myslec? uwazasz za dobre ubogacanie sie pisu kosztem uczciwym podatnikow? uwazasz ze chory kaczynski, ktorego ojciec wspolpracowal z komuna, a sami kaczynscy dobrze sobie za komuny zyli, gdy normalni ludzie biedowali? gdy normalni ludzie tracili zycie z rak esbekow, a teraz ci komunisci i ich rodziny siedza w rzadzie, lub besposrednio wrzucaja swoich do firm panstwowych? Po-PSL zrobil czesc dobrze, czesc zle, ale ruiny jak marionetka szydlo ludziom wpajala, nie widzialem. ale w kierunku ruiny gospodarczej i izolacji politycznej (no chyba ze na Wegrow i Rosjan i Bialorusie liczymy...) ten rzad prowadi. banda pseudofachowcow. i ostatnie pytanko: Ile ludzi w Polsce zaplacilo wysze odsetki od kredytu zeby jeden pisowiec Morawiecki zarobil jako prezes banku w ciagu kilku lat 30 millionow zlotych?? spojrz na fakty trolu.

   Usuń
  2. Rzeczywiście, PO popełniła niemało błędów. Tylko, czy to uprawnia PiS do tego co obecnie wyprawia?

   Usuń
  3. Anonimowy: do nieudacznika mi daleko, z chęcią się spotkam i porozmawiam. Nie tylko PiS się ubogaca na podatnikach, a każdy polityk poprzednich partii rządzących robił to samo. Mówisz o Kaczyńskich, a nie wypomnisz, że to Wałęsa stukał się w Magdalence z Jaruzelem, Kiszczakiem i razem z nimi stworzył TK - komunistyczny twór chroniący komunistów u władzy. Ile ludzie straciło pieniądze na o dziwo zgubionych 19 mld z OFE? Izolacja gospodarcza? Bo nie wzięliśmy najdroższych i wcale nie najlepszych śmigłowców od Francji? Jeśli tak dobrze było za PO, to czemu nie wymienisz afery paliwowej, reprywatyzacyjnej etc? Rozkradali państwo na rzecz swoich widzimisię.
   Probus - oczywiście, że nie. Jednak nienawidzę, jak ktoś jest tak ograniczony w jedną opcję polityczną. Piszący tego bloga widocznie sympatyzuje z PO, ok. Jednak wszystko, co przeciw PO to zło i nie ma racji bytu. A mnie się marzy, żeby to wolnościowcy, kapitaliści do władzy doszli.

   Usuń
  4. STUKAŁ się i Lech Kaczyński,jest nawet na sławetnym zdjęciu. U Jarosława Kaczyńskiego w rządach ( IVRP i obecnym) jest więcej ,,komuchów" SB-ków, aparatczyków, niż w pozostałych razem wziętych. Arogancją i bezczelnością jest choćby fakt, że ludzie zamykający ówczesną opozycję sa dzisiaj na najwyższych stołkach. To jest nie tylko skandal, to łobuzeria i kpina z tych, którzy latami siedzieli....

   Usuń
 2. bo to tylko "obiecanki-macanki , a glupiemu stoi" . . . .

  OdpowiedzUsuń