niedziela, 7 lipca 2013

TRAGEDIA coraz BLIŻEJ

 Z każdym sondażem notowania PiS rosną. Nie dziwię się, bo Platforma robi wszystko, aby swoje obniżyć.Polacy nie chcą zauważać Polski, jako wielkiego placu budowy, wola biadolić, bo Polak potrafi tylko narzekać. Amerykanin, mając długi, chatę na kredyt, będąc bez pracy, odpowiadając na pytanie- jak leci, odpowiada- ok. My, możemy godzinami narzekać.
  Platforma nie robi błędów w dobie kryzysu z gospodarką, z wykorzystaniem szans, ale z administracją i ....nagrodami,  premiami, nagrodami dla ..urzędników. Oszczędności TAK, brak podwyżek TAK, ale zaczynamy od administracji.
 napisałem na początku- nie dziwię się, natomiast dziwi mnie fakt, że Polacy tak szybko ZAPOMINAJĄ. Dzisiaj notowania PiS są duże, czyżby pamięć zawiodła, kiedy to, po rządach rodzinnych, notowania były tak ohydne, że gorszych być nie mogło. Do czasu katastrofy pod Smoleńskiem, sondaże wskazywały na poparcie partii Kaczyńskich w progu błędu. TYLKO katastrofa sprawiła, że PiS nadął żagle. Rzekłbym, że Smoleńsk był największą tubą propagandową PiS. Odzyskał wiatr i...elektorat. Niestety, ilość wyborców głosujących na PiS rośnie.Niestety, bo ja nie zapomniałem o wszystkich KŁAMSTWACH duetu Kaczyńskich, bo ja nie zapomniałem o prywacie nie tyle rodzinnej, ile partyjnej tych rządów. ,,Bratanie" się z przestępcami w koalicji, teczki, IPN,konferencje z udziałem Ziobry, to tylko niektóre z elementów, które sprawiły, że wtedy KAŻDY miał dość tych rządów. PAMIĘTAJMY, że popularność partii Kaczyńskiego polega na populiźmie i hipokryzji. Mówią to, co my, jako naród chcemy usłyszeć, więc jeśli to kupujecie, to ja tą drogą składam wyrazy .......współczucia.

19 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ludzie mają krótką pamięć o haniebnych rządach PiS. Ale też i PO pomaga PiS-owi ostatnio. Kiedyś pisałem, ze należy się od PO pomnik dla pana prezesa. Ostatnio pan premier jakby "starał się" o pomnik od PiS. A przede wszystkim niektórzy jego ministrowie. Na miejscu pana premiera odesłałbym ich na zielona trawkę. Pozdrawiam!
  PS. Piszę od nowa, wcześniej jedno ze zdań zacząłem od małej literki. Stąd moja autokorekta. Chyba pora spać. Dobrej nocki!

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja tęsknię za rządem gadających głów. Od szóstej rano już byli w radiu, potem TV i tak cały dzień. I układ zlikwidowali. Nawet jakiś ministrów aresztowali. Podobał mi się ich światopogląd, spojrzenie na świat, na historię a szczególnie dobre było skłócenie całych pokoleń, grup społecznych i zawodowych a nawet rodzin. Idzie w tą samą stronę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podziwiam Twoje tolerancyjne traktowanie PO. W moim odczuciu są takimi samymi szkodnikami jak i PISowcy. Jarosław posiada taką samą przydatność do rządzenia krajem co i Donald. Dwóch nieudaczników i wichrzycieli. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiem tak. Dzisiaj na forum Onetu odpisałem do Probusa, że Platforma i Tusk robią tyle błędów, że konstruktywna opozycja miała by wiele do powiedzenia. Natomiast nienawidzę populizmu i hipokryzji. PiS jest partia, która mówi to, co człowiek chce usłyszeć. Zauważ, że oni wszystkim coś dadzą , jak tylko wygrają. Zauważ, że mówią o komunistach ale gdy byli przy władzy, zatrudniali przede wszystkim ich.To, co oni czynią jest ściemą i fałszem, nie ma nic wspólnego z krajem. Gdyby pojawił się nowy gracz w polityce, byłbym bardzo radosnym człowiekiem. POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie bardzo wiem, kogo określasz mianem komuniści. Trochę już przeżyłem, ale komunistów spotkałem bardzo niewielu. No, chyba, że w czasach stalinowskich, ale wówczas stawałem na baczność pod.......stołem:). Porównaj osiągnięcia naszego narodu i kraju od zakończenia wojny do 1989 roku, z obecnymi "osiągnięciami". Od wojennych zgliszcz do jako takiego poziomu życia (oświata, służba zdrowia, opieka socjalna itp). A teraz, prywatyzacja, prywatyzacja i jeszcze raz prywatyzacja. No i skończyło się babci ......... Nie ma już co prywatyzować, przepraszam, pozostały jeszcze szpitale. Nawet unijnych dotacji nie potrafią należycie spożytkować. Masz rację, tragedia coraz bliżej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zwróć uwagę na moje dzisiejsze kłótnie na forum, gdzie broniłem Jaruzelskiego. Wtedy zrozumiesz, że ja nie piszę o komunistach, a jedynie zarzucam PiS dwulicowość, gdzie dla potrzeb tłumu negują ludzi tamtego systemu, a jak już mają, co chcieli, zachowują się odwrotnie. Dlatego uważam, że najgorsze, co może kraj spotkać to Kaczyński.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najgorsze co spotkało polski naród to niestety obecna partia rządząca ze swoim wątpliwym szefem na czele, to widać, słychać i czuć

   Usuń
  2. Oczywiście każdy ma prawo do swojej oceny, ale jednak wybory weryfikują takową.A te, jak na razie, zdecydowanie wygrywa Platforma, czyli nie wszyscy, rzekłbym nawet większość Polaków popiera pracę tego rządu.

   Usuń
 8. DROGI DURNIU.JAKI TY JESTES OBIEKTYWNY !!!
  JAK WIEKSZOSC ,KTORZY WIDZA TYLKO KLAMSTWA PIS!SIC!
  A KLAMSTW MATOLA NIE WIDZISZ CZY NIECHCESZ WIDZIEC?
  JAK NARAZIE ,TO PIS MOZE KLAMAC ALE TO PO WDRAZA SWOJE KLAMSTWA W ZYCIE !AZ ZEBY BOLA JAK MUSZE CZYTAC WYPOCINY TAKICH DURNIOW!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dureń. Choroba genetyczna występująca w Twojej rodzinie od pokoleń.Podoba mi się też Twoja kultura. Wchodzisz i obrażasz. Od razu wiadomo, kto jest Twoim guru, bo tylko jedna partia ma ludzi, znających się na wszystkim, również na ludziach. Współczuję.

   Usuń
 9. witam człowieka PO ojenik może ci lo... zrobić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Świetny komentarz. Myślę, że potrzebowałeś wiele wysiłku, aby tak zaszaleć w wypowiedzi. Gratuluję.

   Usuń
 10. W pełni popieram twoja analizę

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale durak!!! Szkoda tylko czasu na czytanie tych wypocin...Nie widzi co sie w kraju dzieje wiec moze jest slepy? A jesli nie to napewno niedorozwiniety!!! Bzdet na bzdecie....Obudz sie czlowieku!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obudziłem się, a Ty zacznij dostrzegać. Tacy jak Ty piszą na forum o zablokowanych trasach, objazdach, bo....budują drogi, a za chwile piszą,że w Polsce nic się nie robi. Przykłady takich bezsensownych wypowiedzi można mnożyć w nieskończoność. Przetrzyj okulary....

   Usuń
 12. Jakie budowy człowieku jakie budowy. Stadiony za dwa miliardy za sztuke. W dobie kryzysu. To uwazasz za sukces. Autostrady gdzie przekret goni przekret tak samo jak kamien w dzień wozony w jedna stone a w nocy w druga. i wreszcie Tusk i cała jego platforma. Woła, z ekryszys, że ciezko i nam każe pracowac do 67 lat. A sobie i swoim nagrody kasa itp. To albo kryzys albo go nie ma. Hipokryta i kłamca,. Ot co.

  OdpowiedzUsuń
 13. jacdom1 do dziś prokuratura zajmuje się nie prawidłowościami związanymi z budową dróg , a upadłościach firm budujących stadiony nie wspomnę , szkoda mi ciebie i tych ludzi a rządy Po to najgorsze w historii tego narodu i tego nic już nie zmieni , uwieńczeniem tych rządów jest tylko wyjście ludzi na ulice

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to jak było tak dobrze, przed rządami PO, to dlaczego było tak źle? Aż tak źle, ze po tylu latach nikt nie jest w stanie wygrać przy urnach.

   Usuń