sobota, 22 czerwca 2013

MAMY PRAWEGO I SPRAWIEDLIWEGO

 A jednak życie jest piękne. Po serii doniesień o wydatkach PO, po fali krytyki pisanej przez zakochanych w Kaczyńskich, Newsweek donosi o radosnej sprawie.( za Onetem):
   Ochrona – 3,4 mln złotych. Kancelaria reprezentująca prezesa podczas procesów – 900 tysięcy. Fotograf – 700 tysięcy. Wpłaty na konto spółki podnajmującej dom sąsiadujący z posesją prezesa – prawie 150 tysięcy. "Newsweek" przeanalizował wydatki PiS z ostatnich trzech lat. 
   
Tygodnik ustalił jednak, że w czasie, gdy spółka Rejtan działała w sąsiedztwie Kaczyńskiego, PiS dokonywało przelewów na jej konto. Płatności były regularne i równe: przychodziły mniej więcej raz w miesiącu i wynosiły najpierw 6626 zł (w 2010 roku) a w potem – 6639 zł (w 2011).
Prezes spółki Ryszard Gitis twierdzi, że PiS prenumerował miesięcznik "Nowe Państwo". Za te pieniądze można by kupić aż 490 rocznych abonamentów. A mimo to posłowie, z którymi rozmawiali dziennikarze, twierdzą, że pisma nie dostawali.Z pisma, do którego dotarli dziennikarze wynika natomiast, że nieruchomość wynajmowana przez Srebrną została podnajęta przez Rejtana za 5 tysięcy zł Oznacza to więc, że z pieniędzy otrzymywanych z PiS firma Gitisa mogła spokojnie opłacać czynsz za dom sąsiadujący z posesją Jarosława Kaczyńskiego.
      Chciałbym teraz zobaczyć miny tych oburzonych na Platformę za wydawanie publicznego grosza na garnitury:):)  Chociaż na forum już pojawiły się wpisy iż pisanie o tych wydatkach PiS jest barbarzyństwem i niesprawiedliwością.Myślałem,że tak ślepo, to można kochać dziecko. Jak widać nie, bo Jarosław ma swoich zaślepionych, naiwnych wyznawców. Zaczęło się od Telegrafu i przekręt dalej trwa, hurrra:)

3 komentarze:

 1. PLUS, przyznana samemu sobie darowizna z konta partii 400 tyś zł na prywatne sprawy sądowe.
  Darowizna nie zgłoszona, podatek nie zapłacony, czyli okradzenie państwa, konsekwencji jak zwykle nie będzie

  OdpowiedzUsuń
 2. kretyn zaślepiony

  OdpowiedzUsuń
 3. No, uważam, że powinieneś zmienić ksywę.Kretyn? Do tego zaślepiony? A może przejrzyj na oczy i zacznij myśleć. Wtedy inaczej będą cie postrzegać.

  OdpowiedzUsuń