wtorek, 10 lutego 2015

UKRAINA ŚMIERDZI


Zdaniem Wessa Mitchella, Zachód i Rosja toczą rozgrywkę o kształt ładu światowego, która wykroczy poza Europę. - Agresywne działania Moskwy odbiją się echem na całym świecie, ale nasza wojskowa słabość to szansa dla Kremla; musimy stworzyć strategię, dzięki której obronimy nasz porządek świata - ostrzegł ekspert z USA. Jak ocenił, Rosja dokonała wyboru, przyłączając się do obozu antyzachodniego, a "doskonałym celem" jej "intryg" jest Europa Środkowo-Wschodnia.( za Onet.pl)
  

 Od samego początku, piszę na forach i tutaj, że Ukraina BYŁA pretekstem do dokopania Rosji. Kto widział, aby tak mocno demokratyczny zachód wspierał przewrót, pucz, siłową zmianę rządu?! Rosja i ich ekspansja na wschód, ich chęć zdominowania UE przez Unię Wschodnią, była solą w oku. Tym bardziej, że UE sypie się od środka! Wszystko, co robi UE, NATO( poligony, ćwiczenia, sankcje itp) są potrzebne, nie są zaczepne itd. To samo, ale w wykonaniu Rosji, jest złe, prowokatorskie, agresywne. Kuriozum osiągnięto, kiedy Ukraina nie płacąca Rosji długów, nie płacąca bieżących zobowiązań, nawołuje UE do sankcji, bo Putin......domaga się płacenia, a UE jeszcze przytakuje Ukrainie!!! Kolejnym newsem, jest wiadomość, że najbardziej nawołujący do embarga na rosyjski rynek, Poroszenko, sam inwestuje, rozbudowuje i zarabia w Rosji!!!! Przecież to jest chore i robi z nas idiotów. Polska, jak przystało, ucierpi najbardziej. Zaczyna nam się wciskać nową historię, że faszyści BRONILI Europę przed komunistami, a Armia Czerwona, była najgorszą rzeczą, jaka ją mogła spotkać w 45 roku!!! Nie wspomina się, że to wielcy Europy najpierw przy jednym stole, pozwolili Hitlerowi na wejście do Czech, oddalając widmo wojny na własnym- francuskim, angielskim podwórku, a później, już po wojnie, po raz kolejny przy stole, sprzedano nas Stalinowi! ,,Ukraina" sprawiła, że świat oszalał na punkcie wybielania Niemiec, Ukrainy, a przypisywania wszystkiego co złe Rosji. Dzisiejsza, ta agresywna Rosja, byłaby normalna, gdyby nie kasa na Majdan, gdyby nie wspieranie go, inaczej by umarł, a Ukraina doczekałaby demokratycznych wyborów. Na rękę Stanom, sytuacja tam. Turcja za daleko do okręcania Rosji... .   Nie zdziwię się, kiedy przeczytam, że Rosja maczała palce w plagach egipskich, ba, a nawet, że Ewabyła z KGB i zesłała na nas nieszczęścia....:):) 

2 komentarze:

  1. Cześć! Onet ponownie potraktował Cię "z buta". Rusofobiczna propaganda polskojęzycznych mediów oraz polskojęzycznych polityków zaczynają być coraz bardziej zatrważające.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cześć. Zauważ, że dzieje się to co kilka dni( czyżby dyżur naczelnego cenzora?) Mało tego, zawsze mnie to spotyka, gdy tykam religię, PiS, albo Ukrainę. W innych przypadkach nigdy. Mało tego, mam średnio odsłon( liczę zielone plus czerwone łapki) ok 3- do 5 tys, komentarzy do mnie kilkaset nawet. Onet na mnie zarabia, ale nie ścierpią, że będąc w 10 najlepszych blogów, za ingerencję w moje posty, zamknąłem bloga. To cały, cenzorski system. Ohydny. Dzięki za wpis, pozdrawiam, a no dobranoc, nie zostawiaj panienek:):):)

      Usuń