piątek, 27 lutego 2015

POWTÓRKA Z ....

 Chyba nic nie straciłem. Jak widzę, króluje Ukraina i przedwyborcze utarczki. Aż chce się śpiewać: ale to już było:):) 

 ,,Kijów kupi śmiercionośną broń - poinformowała o tym Rada Bezpieczeństwa Narodowego. Na razie jednak Ukraińcy nie chcą zdradzić szczegółów. Kontrakty na dostawy broni Kijów miał podpisać z zagranicznymi firmami" ( za Onet.pl)
  
    ,POKOJOWY" Kijów, dla usprawiedliwienia podobnych zakupów, nazywa własnych OBYWATELI, terrorystami i separatystami. Identycznie mógł nazwać Janukowycz ludzi z Majdanu. Im też nie pasował kierunek zmian rządu, a za strzelanie do własnych(nie wyjaśnione do dzisiaj) ludzi, obecny rząd chce go ścigać listem międzynarodowym. Teraz Kijów uznaje tylko demokratyczne zmienianie władzy! Może niech nasze służby, zamiast śledzić i monitorować inwestycje rosyjskie w Polsce, prześledzą Ukraińskich oligarchów i ich potężne inwestycje w Rosji. Jak to się dzieje, że ci, którzy nawołują o embargo, wiedząc,że na nim tracą przedsiębiorcy, rolnicy z krajów UE, jednocześnie sami, tak rozbudowują swoje imperia w tej obrzydłej Rosji?!!! :):)
  Sam Poroszenko zyskuje miliardy tam, gdzie inni, dzięki jego polityce, mają zakaz wstępu?! To już nie jest  śmieszne, żałosne, czy absurdalne. To jest skurwy....ństwo w biały dzień! To jest próba zrobienia z nas idiotów, bądź też uważanie nas za takowych. 
   Chyba dalej...............pomilczę:) 
POZDRAWIAM wszystkich tu zaglądających:)

1 komentarz:

  1. Mnie najbardziej wk...ia bezmyślne włazidupstwo PO-PISowych "elyt" Ukraińcom. Celowe działanie, na zlecenie, czy głupota? Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń