czwartek, 30 kwietnia 2015

NIE WYTRZYMAŁEM


   Gdy przeczytałem rozmowę z Kijowskim politykiem, który powiedział:
 ,,Szef Rady Najwyższej Ukrainy Wołodymyr Hrojsman mówił w Warszawie, że przyjęta przez ukraiński parlament ustawa o bojownikach o wolność nie była wymierzona w Polaków ani żaden inny naród. Odcinamy się od radzieckiej przeszłości - przekonywał." ( za Onet.pl), napisałem:

     

"UPO-wcy, to nie ,,odcinanie się od radzieckich korzeni", ale hołdowanie morderców, choćby tych, z rzezi wołyńskiej!!! Skrajne, nacjonalistyczne, prawicowe lobby w Kijowie ma coraz bardziej potężne wpływy i żadne mydlenie oczu nie pomoże w budowaniu relacji z nami! Wiemy czego naucza się w Ukraińskich szkołach, komu stawia się pomniki i jaką cichą ( coraz głośniejszą ostatnimi m-cami) nadzieję mają Ukraińcy względem naszych ziem... . I tyle!!! http://popisypolityczne.blogspot.com/"

dotyczący artykułu Szef parlamentu Ukrainy: ustawa o bojownikach nie była wymierzona w Polaków
został usunięty ponieważ zawiera informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby

Administracja Forum

 

 PYTANIE: CZY JA SKŁAMAŁEM? Czy napisałem cokolwiek, co nie miało potwierdzenia w mediach?Polityka, to sprzedajna dziewka przy trasie, ale dziennikarstwo to już dziewka na melinie pełnej denaturatu...

 ODPOCZYWAJCIE:)

2 komentarze:

  1. Trzy dni temu wykastrowali mi z forum komentarz o treści: "Miłego dnia!" Przywrócili po dobie czy dwóch. Usunięcie zapewne było na wniosek któregoś z adwersarzy forumowych. No cóż: jacy adwersarze, takie ich "argumenty". Nie ma co dziwić się niektórym "geniuszom", ale Onet nieraz bywa bardziej "genialny"

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To tylko mówi mi,że sekciarze boją się tak dobrego komentatora, jak Ty. Mało mnie, a jeśli już piszę to z tel. Pozdrawiam serdecznie z ogrodu pełnego kolorów

      Usuń