niedziela, 3 maja 2015

DUDA...ty pozorancie!!!


Oburzony Duda przed pomnikiem Kaczyńskich

Był w Radomiu wiele razy, ale nigdy nie widział tak zaniedbanego trawnika wokół pomnika Lecha i Marii Kaczyńskich. Kiedyś rosły tu piękne tulipany, teraz - same łodygi i kępki trawy
  Zwiędnięte tulipany, przerzedzony trawnik, zaniedbany plac wokół pomnika Lecha i Marii Kaczyńskich. To, co zobaczył w Radomiu kandydat PiS na prezydenta, przeszło jego najśmielsze oczekiwania.
Andrzej Duda był w Radomiu nie raz. Ale czegoś takiego jeszcze nie widział. Kandydat na prezydenta PiS nie krył oburzenia, gdy zobaczył, w jaki sposób władze miasta dbają o pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej.
I nie ma się czemu dziwić. Kiedyś - jak relacjonuje polityk - to miejsce ładnie wyglądało, wokół pomnika rosły piękne kwiaty. Co jest teraz? Poseł PiS, Marek Suski nazwał rzecz po imieniu: To zwykłe chwasty, wstyd!
Duda ze smutkiem w głosie stwierdził, że obecnej władzy nie stać na to, żeby miejsce ładnie wyglądało.( za Fakt pl)

                 Duda dbać będzie o pomniki, skwery, parki i tablice, poświęcone SWOIM!!  Zapomniał się, że w Radomiu jest bardzo duży odsetek ludzi biednych. Koszt utrzymania porządku dookoła miejsca upamiętniającego najgorszego prezydenta w dziejach RP(w/g badań różnych ośrodków), to KILKASET tys. złoty. Myślę, że lepiej byłoby wspomóc taką kwotą Domy Dziecka, ubogie rodziny itd.
  A Wy co myślicie? :)

4 komentarze:

 1. Tacy oni prawi i sprawiedliwi. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tacy oni prawi i sprawiedliwi. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mniej mdlą mnie wypowiedzi Komorowskiego. Szczególnie ten ciąg na "wyścig zbrojeń" produkcji nie polskiej. Precz z POPISem! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czemuż to pan kandydat taki oburzony, że wadza nie dba, wadza nie pielegnuje, wadza nie czci. A co do tej pory zrobił w tym wzgledzie kandydacik i pisowska organizacyjka partyjna w Radomiu. Jak widac tyle co wadza.

  OdpowiedzUsuń