czwartek, 7 maja 2015

DEBATA

 Żenujące, katastroficzne,ośmieszające..... ! Nic innego nie ciśnie się na usta, po tym spektaklu marnych aktorów. Jeśli Polska ma takich kandydatów na urząd prezydenta, to najlepszym rozwiązaniem byłoby pozbyć się tegoż urzędu, jak i przy okazji senatu! Gdybyśmy do tego dołączyli immunitety poselskie, sędziowskie. Gdybyśmy zaczęli stosować obowiązujące, ale martwe prawo o odpowiedzialności karno-finansowej urzędników za błędne decyzje, wreszcie, gdyby udało się sprawić iż w sejmie(pomniejszonym o 30%) można zasiadać tylko dwie kadencje, Polska nabrałaby normalności!!! 
   Debata pokazała nam absurd polskiej polityki. Kandydaci na urząd prezydenta obiecywali nam wszystko, jednocześnie zdawali sobie chyba sprawę iż prezydent w RP nic nie może w sprawach gospodarczo-finansowych. Jeśli nie wiedzą o tym, to są głupcami, jeśli wiedzą, to są kłamcami i populistami!!!
  Wczoraj jeszcze szef Solidarności poparł kandydata PiS. Kandydata tej partii, która zamiast wydawać kasę w czasie swoich rządów na emerytów i rencistów, wolała przeznaczyć je na świątynię. Która zagłuszała strajkującym pielęgniarkom telefony, łamiąc prawo, aby te wróciły do domów z powodu braku kontaktów z rodzinami. Która zastraszała lekarzy kamaszami! Tej samej partii, która stwierdziła, że gdzie spotyka się 6 Polaków, to władza MUSI wiedzieć o czym mówią!!!!  Niestety, Duda z S, idzie w ślady Śniadka. Zawsze to zabezpieczenie w przypadku utraty posady szefa S, w dowód wdzięczności, PiS znajdzie nr 1 na liście wyborczej. 
  Polska to nie tyle dziwny kraj, ile zdominowany przez dwie partie i kler. Chory kraj....

2 komentarze:

  1. To jest kraj rządzony przez kler a te dwie partie to taka walka psów. Żrą się, obrzucaja błotem, włażą w d... facetom w kieckach, Polaków mają gdzieś.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nic dodać, nic ująć. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń