sobota, 7 listopada 2015

DZIEJE SIĘ


    Kaczyński, Szydło i wielu z PiS zapowiadało, mamiło nas bajkami, jaki to rząd mają przygotowany do sprawowania władzy. Takiej władzy, która wyprowadzi kraj z ruin i zgliszczy. Dzisiaj wiemy, że brakuje im dnia, muszą po nocach ustalać skład owego rządu, oczywiście bez udziału przyszłej premier, której raz każą iść na urlop, innym razem do kina.( takie newsy PiS, zawierają chyba lokowanie produktu?) 
   Czekam z utęsknieniem na dzisiejsze posiedzenie sejmu, więc krótko:
Co stało się takiego, że tak dawno przygotowany gabinet cieni, poszedł w rozsypkę?
 Co stało się z doradztwem i pomocą prawną, gdzie królował Wojciechowski, czyżby lokal był wynajęty tylko na chwilę?
Co z tym otwartym dla ludzi pałacem, ponoć miał być dla ludzi, a nie dla żyrandoli?
Co zdecydowało ( koniec kampanii wyborczej), że prezydent(nie) wszystkich Polaków, tak nagle zakończył dziękczynny objazd Polski swoim dudobusem?! Już naiwniaków nie trzeba ogłupiać?
 Wreszcie, co oznacza zapowiedź Kaczyńskiego, że każdy minister nie spełniający wymogów( czyich?!) zostanie szybko wymieniony? Czyżby nawet w tak ważnej sprawie, Szydło nie miała nic do gadania, bo prezes będzie BEZPRAWNIE zwalniał ludzi z ,,jej" gabinetu? 

Pani Szydło, my nie chcemy WSPANIAŁEGO rządu, DRUŻYNY PiS, my chcemy, za sprawą pani obietnic, rządu fachowców, kompetentnego,a nie zależnego od Jarosława, Kamińskiego i Macierewicza. Tu nie o wspaniałość chodzi, ale o Polskę..... 
  
        Chyba zaczyna nam wychodzić szydło z worka..... 

9 komentarzy:

 1. Ależ tu wcale nie chodzi o Polskę, chodzi o władzę i o to, "że ja wam pokażę jaki ważny jestem". Mały człowieczek dorwał się do wielkiej władzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ten mały człowieczek, rozegrał najlepszą partię swojego życia. Tego mu nie odbieram, ale my na tej rozgrywce stracimy najwięcej. My i kraj. Dzięki za wizytę i kom.

   Usuń
  2. Demokracja to wspaniała rzecz, ale jeśli się widzi to co się wokół dzieje to.... ręce opadają. Ciemnota rządzi Polską. Przypomniała mi sie pewna sytuacja sprzed roku, dotycząca wyborów samorządowych. W jednej z gmin ( leżących po sąsiedzku) pani od religii straszyła rodziców, aby nie głosowali na pana X - kandydata na wójta - ponieważ on zabroni nauczania religii w szkole..... I co na to ludzie ? Ano nie głosowali na niego...... no comments.

   Usuń
 2. Przerost formy nad treścią. To wszystko : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poważnie? Tylko tyle? :):):):):)

   Usuń
  2. @jacdom1 to AŻ tyle. Odnieś to do prezeska kochanego.

   Usuń
 3. Wiecej optymizmu! Mam nadzieję, ze PIS odizoluje się od Ukrainy i biskupów, nawiąże dobrosąsiedzkie stosunki z Federacją Rosyjską oraz pozbędzie się "psychicznych" ze swojej wierchuszki. Tylko, że jest to tak prawdopodobne, jak taniec na rurze w wykonaniu duetu Pawłowicz-Sobecka:))) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba większym prawdopodobieństwem jest trafienie szóstki w totka. Pozdrawiam wszystkich!

   Usuń
 4. Nic nie piszesz :(

  OdpowiedzUsuń