wtorek, 8 marca 2016

KŁAMLIWY BEŁKOT PREZESA

 ,,Podobno są tu dzisiaj KOD-owcy. Jeśli tak, to niech się pokażą. Dzisiaj idą pod biało-czerwonymi sztandarami i to jest oszustwo. Bo oni nie działają bezinteresownie. Za tym ruchem stoją siły, które chcą utrzymać Polskę jak najniżej, żeby służyła innym i była pewnego rodzaju kolonią - powiedział Jarosław Kaczyński w Łomży na spotkaniu z sympatykami Prawa i Sprawiedliwości." 
,,O opozycji Kaczyński mówił, że manifestując pod flagami biało-czerwonymi, "przybiera barwy ochronne". Podkreślał, że ci sami ludzie wmawiali, iż Polska to anachronizm, uprawiali "pedagogikę wstydu", nie chcieli uznać, że Katyń to ludobójstwo, ograniczali liczbę godzin historii w szkołach, złamali reguły przyzwoitości po katastrofie smoleńskiej i "lżyli tych co (w Smoleńsku) zginęli". - To oni się dziś organizują, to oni tworzą dziś KOD - mówił Jarosław Kaczyński."

   Panie Kaczyński. To pan wmawia POLAKOM, że jesteśmy poddanymi, że wszędzie są siły, które zagrażają Polsce, że wewnątrz pełno zdrajców z genem zdrady. Tak TYCH samych, z których pana rząd pobiera podatki!!! Każdy pana ruch, jest obliczony na efekt strachu, przerażenia naiwnych i po prostu głupich! Powiedz pan nam uczciwie, co BYŁO DOBREGO W POLSCE, poza dwuletnimi rządami PiS? Każdą opcję pan neguje, wmawiając ludziom podległość do czasu ubiegłorocznych wyborów. Chce pan wmówić nam, że Polska odzyskuje TERAZ niepodległość, staje się wielka i praworządna!!! Ludzie myślący, wiedzą jak było, jest i czego się spodziewać przez najbliższe lata. Pana gadanie tego nie zmieni. Natomiast swoimi pociągnięciami, sprawi pan, że przeciwna PiS grupa, będzie się powiększała. Pan obraża celowo, z premedytacją miliony POLAKÓW, podatników, ludzi uczciwych, przedsiębiorczych, których jedyną winą jest to iż nie popierają PiS i kierunku działań tego rządu.KOD to ludzie zatroskani o przyszłość kraju, własną, swoich dzieci!!! Przez te NIE rządy mamy podwójną moralność, działania wbrew prawu, nieliczenie się z ludźmi inaczej myślącymi. To sprawia, że zaczynamy dryfować w stronę państwa totalitarnego. Dobrał pan sobie ludzi bez honoru, wstydu. Uległych, ślepych wykonawców pana chorych wizji Polski. Mam nadzieję, że szybko to się skończy, a pan odejdzie w niebyt polityczny. W szkołach będą nadal nauczać o Wałęsie. Zapewne o Lechu Kaczyńskim jako najgorszym prezydencie w dziejach, a o panu, chyba tylko w kontekście uzurpatora, który dla własnych, chorych wizji, chciał zniszczyć kraj. Czy świadomie? Może czas udać się do lekarza.....  

3 komentarze:

 1. On śmie zarzucać komuś brak patriotyzmu i nazywać gorszym sortem. Szkoda słów. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może chodzi o brak czegoś innego.

   Usuń
  2. A może chodzi o brak czegoś innego.

   Usuń