piątek, 15 lipca 2016

SZYSZKO(a) SPADNIE Z DRZEWA?

Minister Jan Szyszko, którego oświadczenie majątkowe po publikacjach „Newsweeka” bada CBA, może mieć kolejny kłopot. Okazuje się, że nie ujawnił cennej kolekcji poroży, którą sam wycenia na 13 tysięcy złotych.
    Jan Szyszko nadal zbiera negatywne oceny jego oświadczeń majątkowych. Ja powiedziałbym, że taka ocena należy się i urzędnikom sprawdzającym jego ,,PIT-y), jego oświadczenia. Do ,,stodoły" wartej pewnie z 800 tysięcy zł, doszły poroża, warte w kasie, jak i w ODPOWIEDZIALNOŚCI tyle, co zegarek Nowaka. 
   Nie słyszę dzisiaj krzyków PiS-u o skandalu, o odpowiedzialności w związku z zatajeniem prawdy etc etc. Czy to świadczy o ślepocie ludzi PiS, czy pokazuje nam kolejny raz bezczelność, chamstwo, łobuzerię polityczno-moralną tego niszczyciela Polski? Czyż nie pokazuje nam to, podwójnej moralności klasy ( hahaha) rządzącej w Polsce? Czy nie powinno nam to otworzyć oczu, że idziemy w kierunku zgnilizny, w kierunku ruiny, w kierunku, z którego powrót do normalności i szacunku, będzie trwał dziesiątki lat?!!! 
   Macie 5 setek za swój głos, za sprzedanie Polski człowiekowi, któremu nie ufa blisko 78% Polaków i to od wielu, wielu lat. Warto było? Stajemy się nie tylko pośmiewiskiem, ale i zadupiem Europy!!! Popatrzcie na ceny idące w górę, na ubezpieczenia, na opłaty..... ONI nam nic nie dali, oni nam zabierają. A  to dopiero początek. Mam nadzieję, że wyborcy PiS, zapłaczą, bo 5 setek szybko pęknie..... Ech, to będzie ciekawe kolejne 12 miesięcy.....  

      Nie ma mnie w sieci i tutaj często, szkoda czasu i zdrowia, jest lato, las, jeziora, sady.....

1 komentarz:

  1. Jeśli dobrze pamiętam, to ten pan, będąc ministrem podczas poprzednich rządów PiS, chciał wystrzelania łosi. Bo ogryzają gałązki i niszczą młode drzewka.

    OdpowiedzUsuń