środa, 27 lipca 2016

NASTAŁO NOWE


  Stało się. Jesteśmy świadkami cudu. Po kilku miesiącach (nie) rządów PiS, okazuje się, że święty Lech K. sprawuje opiekę nad RP. Szydło z uśmiechem ( szok) mówi: pielgrzymi z całego świata wyrażają swój podziw nad piękną Polską, nad nowoczesną, rozbudowaną, bogatą. Pytam więc się, pani premier, a  gdzie te RUINY, które jeszcze w ubiegłym roku były? 
  Błaszczak śpiewa peany, wychwalając super policję, spec służby, Macierewicz pochyla czoła nad sprawnym wojskiem, etc etc. Pytam się, czy ONI w pół roku tego dokonali, bo za rządów PO-PSL, było wszystko w rozsypce, w nieładzie, w agonii?!!! 
   I jeszcze jedno, małe zdanie..... nadal pozostaje otwarte pytanie: ILE kosztują nas, PODATNIKÓW, ŚDM?!!! Gdy takowe pytanie padło do pani Kempy, usłyszeliśmy nie liczby, ale zdanie o tym iż organizator, ORGANIZATOR, czyli episkopat ( koalicjant PiS) TEŻ poniósł koszty. Czy nas ma się za baranów? CZY TA AROGANCJA WŁADZY wobec wyborcy ma granice? 
  SETKI pytań, zero odpowiedzi......

6 komentarzy:

 1. Dziwię się wyborcom tych ludzi. Masochiści? Świry? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziwię się wyborcom tych ludzi. Masochiści? Świry? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam jesteś lewackim świrem.

   Usuń
 3. Komitet Centralny Episkopatu Polski jest JEDYNĄ siłą która kontroluje KAŻDY rząd od upadku realnego socjalizmu w Polsce. Pamiętajcie że niejaki Karol Wojtyła, ksywa korporacyjna JP2, miał gdzieś Polaków, jemu zależało na kasie korporacji watykańskiej. Dziś, mimo ideologicznych odchyłek niejakiego Rydzyka, watykaniści ciągną kasę i go ochraniają. Kłamstwo stało się ewangelią i "słowem bozym". Liczy się kasa. Co z tego że założyciel Legionów Chrystusa to pedofil, sadysta i homoseksualista. Przyjaciel Wojtyły - kasę przynosił i to się liczyło. Lenin czy Wojtyło. Obaj osobnicy tak samo załgani. Każdy z nich chce stworzyć nowego człowieka na miarę ich obłędnych ideologii..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, Twoja dewiacja jest zbyt silna, aby poskutkowały jakiekolwiek leki Będę się za Ciebie modlił.

   Usuń
 4. Bardzo dobry komentarz, bo faktycznie istotna i prawdziwa przyczyna nieszczesc Polski, byl ,jesti bedzie Rzymski katolicyz. Potwierdza to historia , nie tylko Polski ale calej Europy , nie mowiac juz o Ameryce Poludniowej. Najsmutniejsze jednak jest to , ze nie wielu ludzi zdaje sobie sprawe z tego co napisales.Ps. nie wolno przejmowac sie kometarzami adwersarzy zaklamujacych prawde. Drzewo poznaje sie po jego owocach a owoce rzymskiej nauki , sa wyjadkowo zatrute.

  OdpowiedzUsuń