poniedziałek, 5 września 2016

ONET...c.d.


   ONET dalej szaleje, stosując chyba prewencyjną cenzurę, bo komentarze wracają, ale zawsze po ustaniu dyskusji. Ech, wolna sieć, wolność słowa, prawo do wolnej wypowiedzi zagwarantowane Konstytucją, a oni dalej swoje....:)
  
        ,,Paradoksalnie brzmi, gdy politycy PiS mówią iż to SEJM zdecydował o losie Kuchcińskiego, ustawach, debacie etc etc. To jedna partia, mająca większość decyduje, a przypadek marszałka, pokazuje, jak daleko partii pana marszałka, do retoryki, normalności i zwykłej,ludzkiej przyzwoitości. Ta sama partia, dała dzisiaj kolejny popis, kolejną scenę populizmu i hipokryzji, bo wysyła ministrów na wyspy, aby ci, tam własnie wyjaśniali znaczenia słów, typu: tolerancja, miłość do bliźniego, szacunek dla innych ludzi, bez względu na narodowość, religię, pochodzenie, czy kolor skóry. W tym samym czasie, razem z szalikowcami, prawicowcami, w naszym kraju, pokazują totalną znieczulicę na te słowa, na te zachowania, okazując innym arogancję, nazywając ich gorszym sortem, tylko za to, że ci nie zgadzają się z linią prezesa.... Ech.... dobrej nocy ."

       "Panie Gowin. W czym to przyśpieszenie ma nastąpić? W obsadzaniu dobrą zmianą kolejnych stołków? Przecież tak naprawdę, jedyne co zrobiliście to program 500+ i to w okrojonej skali. Poza tym, tylko TK, sądy, WASZE obchody wszelkich świąt, migawki z życia kościelnego prezydenta, ministrów i, co chyba najgorsze, wszędobylski Kaczyński. Nie prezydent, nie premier, ale właśnie Jarosław, szeregowy poseł, mający władzę w swoich dłoniach. Pan powie, ile obligacji wpadło w ręce Niemców? Jak szybko teraz rośnie nasz dług? Tu przyśpieszenie jest najwyższe w historii. Wasza ingerencja w wychowanie patriotyczne, wasza przemiana TVP w TVPiS. Przecież to wszystko ma jeden cel. WŁADZA, WŁADZA, WŁADZA!!! Nie zakrzyczycie historii, nie pozwolimy wam na ,,waszą" historię. Spychacie nasz kraj w polityczny niebyt w Europie. Każdy was neguje na czele z ukochanymi Stanami.... Gdzie wy nas prowadzicie...."

      "Gdyby chodziło o reformowanie samorządów, przyklasnąłbym szczerze.Niestety, tutaj chodzi o pseudo ambicje jednego człowieka, który chce mieć WSZYSTKO, całą władzę, bezwzględną, aby decydować o wszystkim i wszystkich. Dziwić może krótkowzroczność zwolenników PiS. Ta dobra zmiana sprawi, że nawet oni będą płakać. 4 lata rządów:):), a ciekawe ile lat sprzątania po nich..."


    To tylko dzisiaj. Gdy czytam komentarze, a właściwie epitety pod adresem oponentów PiS, zastanawiam się, jak to działa......  
    SPOKOJNEJ NOCY

1 komentarz: