sobota, 27 sierpnia 2016

Z SIECI


   Nie chcę Polski Kaczyńskiego,pacynki Szydło,marionetki Dudy, Macierewicza, Ziemkiewicza, Sakiewicza, Bredzińskiego, Płaszczaka, latającego bez majtek wypudrowanego Hofmana, bigota Cejrowskiego. Nie chce Polski z medialnym szambem Karnowskich, Lichockiej, Stankiewicz wszystkich pismaków tyło włazów małego kurdupla na drabince, z opętanym światem zarządzanym przez załganego nadwornego szamana Rydzyka, jego pozornie świeckich akolitów jak Terlikowski. Nie chcę Polski z cenzurą kultury opartej na szaleństwie kleru i ich popleczników, nie chcę Polski gdzie wzorem profesora ma być Pawłowicz czy Krasnodębski . Nie chcę Polski gdzie narodowa tragedia staje się groteską i kpiną za sprawą niespełnionego brata jednej z ofiar. Nie chcę Polski gdzie bandy żałosnych kiboli tłuką kogoś za jego kolor skóry. Gdzie powagę cmentarzy zakłóca banda wyjących klakierów a nie znające hymnu miernoty wycierają sobie buty słowem patriotyzm. Gdzie fałszywie wmawia się ludziom że są równi, po czym zsyła się ich do podziemia, in vitro, aborcji a na koniec nazywa się ich ciemnym ludem który wszystko kupi.Nie chcę Polski z comiesięcznym szamanizmem Smoleńskim paradującym po Krakowskim Przedmieściu.Nie chcę Polski z elitami rządzącymi naszym krajem którzy plugawią ten kraj nazywając połowę Polski ludźmi II SORTU, zdrajcami, komunistami, sprzedawczykami.Nie chcę Polski klęczącej przed klerem i dawania im wszystkiego czego zapragną nie patrząc na NARÓD.Nie chcę Polski gdzie jest rozdawnictwo kasy typu 500+.
Ludziom trzeba dać WĘDKĘ nigdy Ryby(tacy nigdy nie szukają pracy)
Nie chcę Polski gdzie zmienia się jej najnowszą historię zakłamując fakty którą ja też tworzyłem a moralności i sprawiedliwości ma mnie teraz nauczać esbecki prokurator Piotrowicz.Nie chcę Polski gdzie w realu odbywa się proces Kawki.Nie chcę Polski która mnie okrada od lat na waloryzacji emerytury.

Chce Polski z normalnym otwartym prezydentem, z premierem który potrafi rozmawiać jak równy z możnymi tego świata który nie chowa się za plecami autystycznej Fotygi miernoty Waszczykowskiego i nie opiera całej swojej polityki na obrażaniu się na wszystkich dookoła, z ministrami znającymi się na swoim fachu i lepiej czy gorzej wykonującymi swoje zadania a nie wstrzymującymi wszelkie inwestycje przez obsesje prezesa. Z wyraźnym rozdziałem kościoła od państwa, z radością z sukcesów moich rodaków, bez zawiści i zazdrości dla sukcesu innych przy własnej niemocy.

7 komentarzy:

 1. Też takiej ojczyzny nie chcę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt was tu w końcu na siłę nie trzyma. Nie podoba się, to wynocha droga wolna.

   Usuń
  2. Wydawać by się mogło, że to sekciarze, ci pseudo katolicy, najbardziej nienawistni ludzie w pięknej Polsce, powinni wypadać z kraju, aby później pomiędzy sobą szukać zdrajców, SB, a takowych tam bez liku.

   Usuń
 2. Nie należy małpie dawać brzytwy, tym bardziej granatu. Niestety, stało się to 25 października przy bierności prawie połowy Polaków uprawnionych do głosowania. Mam nadzieję, że niejeden ich wyborca zastanowił się już co uczynił. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A skąd wiadomo, że połowa nie biorąca udziału w głosowaniu głosowałaby po myśli probusa (proszę poczytać trochę o badaniach socjologicznych i rozkładzie głosów) nie biorący udziału w głosowaniu też wyrażają swój głos a mianowicie "Nam to wisi jaka kasta będzie rządzić - my robimy swoje.

   Usuń
 3. Czy zastanawialiście się jaka grupa ludzi tak bardzo przeżywa te polityczne utarczki - powiem, to są w 90% ludzie żujący z podatków (budżetówka) ich chleb to zajmowani się polityką i życie na garnuszku Państwa

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uważam że ten proces będzie trwał nadal i pogłębiał się. Ludzie i tak nie będą wiedzieli dlaczego jest coraz gorzej. Jak rozmawiam za znajomymi nie mówię na tematy ekonomi bo po co, i tak nikt nie zna nawet podstaw, krzywa Laffera, austriacka teoria ekonomii itp. to pojęcia im obce.
  Dlatego nie widzę możliwości poprawy, będzie tylko gorzej.

  OdpowiedzUsuń