sobota, 5 listopada 2016

KACZYŃSKI ZAKAŁĄ RP


 Za ,,Fakt 24.pl" podaję coś, co mnie przeraża, bo świadczy o łobuzerstwie politycznym, moralnym szefa wszystkich szefów. Co pokazuje brak przyzwoitości, empatii, sumienia. Co ukazuje nam, że ten człowiek musi odejść z polityki!

Jarosław Kaczyński demonstracyjnie wyszedł z sali, gdy Sejm czcił pamięć zmarłego niedawno, Andrzeja Wajdy. 


     „Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, wspominając postać Andrzej Wajdy, czci jego pamięć i oddaje mu hołd za jego ogromne zasługi dla historii kina i teatru oraz artystyczny kunszt na przestrzeni lat” – tak brzmi uchwała, którą Sejm przyjął dziś przez aklamację, a której Jarosław Kaczyński nie zamierzał nawet wysłuchać."

       Zdarzenie skomentowała już za swoim Facebooku Henryka Krzywonos. – Dzisiaj Sejm oddał hołd zmarłemu niedawno Andrzejowi Wajdzie. Podczas odczytywania przez marszałka tekstu z sali wyszedł Jarosław Kaczyński i kilku jego zwolenników. Jest to tak niskie, że aż żenujące i świadczy o małości tego człowieka! – czytamy we wpisie posłanki PO.

     Już wydawało mi się, że z decyzji i postępowań pana prezesa, Jarosława Kaczyńskiego, już nic mnie nie zaskoczy. Tym niemniej, tak daleko posunięta małość, niedocenianie wartości arcy-Polaka, z którego każdy Polak powinien być dumny... z tego, co stworzył Andrzej Wajda, tak jak Mickiewicz, Słowacki, Żeromski. Mimo różnic politycznych takie zachowanie posła Jarosława Kaczyńskiego jest czymś haniebnym, świadczącym o jego już niewyobrażalnej małości i wydaje mi się, że Polacy - mam nadzieję - będą umieli to dostrzec i ocenić – wyznał w rozmowie D. Olbrychski.


         Uważam, że nazwanie tego człowieka PODŁYM, zaślepionym w nienawiści, zazdrosnym, ohydnym, to zbyt mało....

5 komentarzy:

 1. Nawet w bezklasowym społeczeństwie, warto zadbać chociaż o odrobinę klasy. Tych piskudnych stworzeń nie stać na to. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Straszny człowiek Ten Kaczyński.tak się rodzą dyktatury . A póżniej wszyscy powiedzą że chcieli dobrze ,a już Pietrzak powiedzial że ideałem przywódcy byłby ten który chcialby żle i któremu by się to nie udalo -niestety narazie wszyscy chcą tylko dobrze

  OdpowiedzUsuń
 3. Nadchodzi nowy ustrój, wszystko się zmieni.

  https://www.youtube.com/edit?video_id=6zuLZfuCyRc

  OdpowiedzUsuń
 4. Ile w Tobie jest nienawiści. Chyba jesteś jednym z tych co ostatnio koryto stracili. kwicz tak dalej ciekawe czy tusk Cię usłyszy.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Nic nie straciłem. Całe życie ciężko pracuję i nie wyciągam ręki po socjal.Nienawiść? Chyba nie, raczej wnikliwość i realne spostrzeganie rzeczywistości. I jeszcze jedno, Tusk był Premierem RP. pisanie nazwiska z małej litery, Jego nie poniża, tylko świadczy o tobie.

  OdpowiedzUsuń