niedziela, 23 lipca 2017

RYSIEK, odejdź

,,Totalna opozycja chce obalić rząd i zakwestionować legalny wynik wyborów (parlamentarnych - PAP); nie cofnie się przed niczym; sondaże są jednak jednoznaczne - podkreślał w sobotę na antenie TVP Info europoseł PiS Ryszard Czarnecki."


           Nie, Ryszardzie. Polakom i Polkom chodzi o wyeliminowanie z polityki i parlamentu ludzi, którzy ustawami chcą zmieniać KONSTYTUCJĘ! Którzy łamią prawo, którzy wszystkich Rodaków co nie z nimi, nazywają ,, stare upiory bolszewickie, ubeckie wdowy , oczadzeni i pożyteczni idioci" Również tych, którzy z mównicy sejmowej, nazywają opozycję od morderców! Trzeba pozbyć się też marszałków, którzy za normalne pytanie w TRYBIE, potrafią usuwać z obrad posłów opozycyjnych, ale pozwalają BEZ TRYBU, wygłaszać nienawistne, obrażające mowy i nie karać za to! Powinno też się wykluczyć z ław poselskich w kraju i PE, posłów, którzy zmieniają swoje poglądy w zależności od wiejącego wiatru, słupków poparcia, którzy wsadzają swoje rodziny na stołki, bo to nepotyzm, który był tak krytykowany przez was w stosunku do PO-PSL. Trzeba pozbyć się z parlamentów zwykłych prostaków, chamów z najgorszego, bo pozbawionego przyzwoitości , sortu ludzi. Tego PIERWSZEGO sortu w/g waszego wodza!Tych, którzy każdemu Rodakowi, który nie z nimi, przypinają łatkę komunisty, zdrajcy, UBeka, SB-ka. Nawet jeśli ci mają po naście czy 20 parę lat! Pan TEŻ powinien odejść....

       Wiele dobrych ludzi spotyka się w grupie: https://www.facebook.com/groups/jacdom1/

4 komentarze:

 1. Jeśli opozycja jest totalna to powodem jest totalny zamordyzm wprowadzany przez PiS. A temu panu, o którym piszesz, nie podałbym reki. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj:) Ja też. Swoją drogą, ja naprawdę czasami zastanawiam się, jak oni chodzą po ulicach, jak nie wstydzą się sąsiadów etc etc. Pozdrawiam:)

   Usuń
 2. p.obatel ja najzwyklejszy OBYWATEL nie kwestionuje wyników wyborów (2015),tak, rzuciłem kilka k...ew bo pis to nie partia z mojej bajki, i rozumiem że ma prawo rządzić, nawet źle skoro inaczej nie potrafi...ale właśnie ale... ma prawo wszystko ale w ramach PRAWA I KONSTYTUCJI RP ale już na pewno nie ma prawa zawłaszczać POLSKI, co aktualnie robi "pana" guru i jego zbrodnicza sekta - "obatelu" czarnecki! ( mała litera celowo bo o takim "cuś" nie godzi się pisać poprawnie)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Celnie. W świetle PRAWA i Konstytucji na którą przysięgali. Ciągle powtarzam, że Hitlerowi TEŻ ktoś pozwolił rządzić... Dzięki za odwiedziny i kom. Pozdrawiam:)

   Usuń