sobota, 21 września 2013

ANTEK

 Przez dwa tygodnie, odciąłem się od mediów w głuszy mazurskiej. Zero telefonu, laptopa, TV itd. Grzybki, rybki.Odpocząłem, wracam, a tu.....
   Okazuje się,że Antka spece są byłymi modelarzami, którzy nie mając dowodów, na podstawie opisu Antka, wydawali jednoznaczne ekspertyzy. Oskarżali, obwiniali, dawali fałszywe świadectwo. Takich też mamy naukowców.
   Okazuje się,że Antek być może ukrywa część dowodów w śledztwie, wręcz ukrywa dowody ZBRODNI, jeśli przyjąć jego retorykę. Wydaje mi się,że za to grozi nawet więzienie. Bez względu na ocenę, to jednak DOWÓD w śledztwie, a więc..... .
   Na forach nadal spór pomiędzy zwolennikami PiS a PO, przy czym, po wypowiedziach widać, kto jest kim. PO jak zwykle mało się wypowiadające, ale retorycznie,za to PiS, jak na chrześcijańską partię przystało, pełną miłości do bliźnich, przepełnioną ,, ZNAKIEM POKOJU" obraża, wyzywa, oskarża. Każdy kto przeciw, to obrzezaniec, w najlepszym przypadku śmieć.
   Chyba trzeba wyjechać na kilka lat, aby tu wróciła normalność. PiS przestanie istnieć, koparki zetrą pomniki Lecha, z Wawelu przeniosą Go na normalny cmentarz, Polacy zamiast zawiści, zazdrości, nienawiści dostrzegą,że Polska to jednak WSPÓLNE dobro nas wszystkich. Może powróci TOLERANCJA dla INNYCH, bez względu na kolor skóry, wyznanie, pochodzenie. Może nawet zaczniemy nazywać rzeczy po imieniu: kibole będą bandytami nie patriotami, pedofile pedofilami,złodzieje złodziejami, oszczercy oszczercami.
    Wtedy Polska będzie Polska.

14 komentarzy:

 1. Chyba niedługo zapomnę którym końcem ryba bierze. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może kiedyś się ,,sprosimy" i wspólnie połowimy. Wtedy Ci pokażę,że rybki najchętniej biorą pod ogon:):):)

   Usuń
 2. Tekst o Antku dobry i prawdziwy. Niestety mam zastrzeżenia co do Twojej obiektywności dot. wpisów na forum. Poczytaj sobie niejakiego Korab1,pierwszego bojówkarza peowskiego, wtedy dowiesz się, co to jest miłość prawdziwa. Nienawidzisz PiSu, więc jak to się ma do obiektywności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałem o sobie,że staram się być obiektywny. Masz rację, nie cierpię PiS.Niestety, ale akurat ta partia śmierdzi mi fałszem i hipokryzją. Dziękuję za kom.

   Usuń
  2. PO nie śmierdzi fałszem i hipokryzją?

   Usuń
 3. Korab nie jest autorytete PO, jak np. politycy PIS. To zwykl forumowicz jak ja i jego poglądy sa wyłącznie jego wlasnoscia, a kaczynskiego lub maciarewicza - nie. To poglądy partii.

  OdpowiedzUsuń
 4. G...o prawda, Kaczyński, czy Antek M są osobami publicznymi i trzeba ich w tek kategorii rozliczać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie zawsze zgadzam się z Twoimi tekstami, ale cenię kulturę wypowiedzi oraz niezmienne zauroczenie PO. Twoja niechęć do PIS-u jest równa mojej. Niestety, w przypadku PO mamy diametralnie różne oceny. Obydwa te ugrupowania różnię się jedynie "uzależnieniami" i taktyką propagandy. Jedni mają za sobą ambony, zaś drudzy "wolne i obiektywne" media. Nawet harcowników mają podobnych (Niesiołowski - Macierewicz), obydwaj wydobywają z siebie niesamowite brednie, chociaż Antek robi to z większą kulturą. Przydatność obydwu wodzów do rządzenia krajem oceniam jednakowo = 0. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć:) Ty jak ten przysłowiowy wrzód:):), ale nie sposób nie zgodzić się z Twoją argumentacją. Wiem,że nie jestem obiektywny w ocenie PO, ale na moje usprawiedliwienie niech będzie fakt iż nie widzę innej ALTERNATYWY przeciw PiS. Ja ich nie cierpię. Pozdrawiam:)

   Usuń
  2. Alternatywa jest zawsze, tylko trzeba dokładnie się rozejrzeć (broń Boże Palikot). Używając języka klasyka dyplomacji, życzę tym WATAHOM, aby nawzajem się WYRŻNĘŁY. PO byłoby do zaakceptowania przeze mnie , gdyby ze swoich szeregów pozbyło się "pewnych osób".

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 6. WYJAŚNIENIE! Dziwnym trafem wyskoczyły mi trzykrotnie te same posty, więc dwa usunąłem. Przepraszam za mały bałaganik.

  OdpowiedzUsuń