środa, 14 maja 2014

URLOP

 Jak sami zauważacie, bardzo mało mnie w sieci. To wynik prac wiosennych przy domu, ale i ogólne zniechęcenie. Nadrabiam zaległości książkowe w ogrodzie, a laptop prawie nieotwierany.:) 
  Znowu wybory, zdominowane przez dwie partie, te same chwyty, te same kłamstwa. Nudzi mnie to. PiS wystawił największy ,,skład" kandydatów, chociaż nie akceptował naszego wejścia do Unii. Cynizm. PO zaczyna coraz bardziej się pogrążać, a pozostałe partie nie mają zbyt wielu szans. I to jest chore. 
   Pomimo tego, że mało komentuję na moich ulubionych blogach( linki obok), to bywam co dwa dni, poczytać, obejrzeć, bo bardzo je sobie chwalę. 
  POZDRAWIAM wszystkich serdecznie. Będę pisał sporadycznie. Przynajmniej jeszcze z tydzień daję sobie całkowity luz i taki mały ,,odwyk" od sieci.

5 komentarzy:

 1. "Tą razą" zgadzam się z Tobą bez żadnych "ale". Poczynania naszych "polityków" i medialne szambo też odreagowuję na ogródku, na szczęście bez udziału koleżanki-małżonki:) - pełen luz! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tomek - jak Ciebie potrzebuję. Na GG mi nie odpisujesz. Dziwnie to wygląda...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Imienia nie wpisałam Julia

   Usuń
 3. Nic dodać, nic ująć. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie onet też ściąga posty niepoprawne polityczne, niczym nie naruszające zasad forum. Musimy się z tym pogodzić i nie zniechęcać się. Pozdrawiam, Lakszmi

  OdpowiedzUsuń