środa, 7 maja 2014

SMOLEŃSK czy KATYŃ ?

  Po raz kolejny doświadczamy gorączki przedwyborczej, więc bezsensowne wydaje się pisanie o tym, co znamy od podszewki. Te same twarze, te same hasła, te same oskarżenia. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem wszystkiego, co niesie z sobą Kaczyński i PiS. Od lat. Na tym blogu wymieniałem UDOWODNIONE winy, skazania, byłych i obecnych ludzi z PiS. Pisałem o ich koalicjantach, których nie miało być w sejmie, gdy PiS przejmie władzę itd. itp. ... .
   Od  lat PiS, jak na nich przystało, obchodzi wręcz hucznie, kolejne rocznice tragedii smoleńskiej. Od lat, groby ofiar, żałoba, Smoleńsk są teatrem obliczonym na efekt wyborczy! Są agitacją na mogiłach. Co może pokazywać w pełni hipokryzję i czysty, łobuzerski populizm PiS, może i powinno świadczyć nam właśnie obchodzenie rocznic ... smoleńskich! 
  CZY KTOŚ Z WAS SŁYSZAŁ O OBCHODACH W TYCH LATACH WYDARZEŃ MORDU W KATYNIU!!!  Czy PiS, z ich malutkim prezesem, uroczyście obchodzą, ba..., chociaż skromnie, rocznice Katynia?! Może transparentem ,, SMOLEŃSK =Katyń"  !!!!!
  Wiem, że nie, bo i tamten, tak straszny w skutkach lot na obchody, był TYLKO rozpoczęciem, kampanii wyborczej, był agitacją i niczym nie uzasadnioną bufonadą made in Kaczyńscy.... .
  
       Przepraszam zaglądających, że mało mnie widać, ale ogród ważniejszy:):):)

8 komentarzy:

 1. Ogród przydomowy? Czy RODOS (Rodzinny Ogród Działkowy Otoczony Siatką)? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przydomowy:):). Ale żona wymyśla takie ,,rabaty" i inne dziwadła, że poczułem się rolnikiem. Nie wiem, czy przepisać się do KRUS:):) POZDRAWIAM

   Usuń
 2. +, jakby kochał brata to byłby w te dni na Wawelu

  OdpowiedzUsuń
 3. na co byście Lemingi pluli, gdyby PiS-u nie było?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A z kim walczyłby Jaro, gdyby nie Tusk?

   Usuń
 4. Pluć jest w kogo tylko brak śliny

  OdpowiedzUsuń