piątek, 7 listopada 2014

BYŁY SOBIE ŚWINKI TRZY

    Od tylu już lat, scenariusze wyborcze PiS są stałe. Niezmiennie przegrywają sondaże na ostatniej prostej, sprawiając wrażenie iż czynią to, aby pozostać opozycją. Opozycją bezkarną, nieodpowiedzialną i bez odpowiedzialności za słowa, fałszywe oskarżenia, pomówienia, obrazę urzędów państwa i ludzi na nich zasiadających, dzięki wyborom większości Polaków w demokratycznych wyborach. To nic nie kosztuje!
   Jak dzisiaj zauważyłem, nic się nie zmieniło. Trzech posłów, wraz z ,,damami", po awanturze w samolocie, który o mało nie miał dzięki nim( a szkoda) śródlądowania, po podpisaniu TYLKO listy obecności, zaszaleli. To już śmierdziało skandalem, ale okazało się, że ci prawi i sprawiedliwi, tak negujący wszelkie przejawy ,,bogactwa" w Platformie, nie tylko pobrali nienależną im kasę, ale wręcz dokonali PRZESTĘPSTWA. Dokonali oszustwa, przywłaszczenia, wyłudzenia. Dopuścili się czynów KARALNYCH.
  Mam nadzieję, że ta sprawa nie skończy się na naganach, zabraniu diety itp. Mam nadzieję, że w tym przypadku, prokuratura twardo domagać się będzie od koalicji WSZYSTKICH posłów,aby uchylono im immunitety i postawi ich w stan oskarżenia.
  Nie sposób wspomnieć, że pan Hofman, ten chodzący ideał, odźwierny prezesa, ma na sumieniu wiele. Żona i stworzone dla niej stanowisko pracy, 2 lata zwolnień chorobowych, odwożenie dzieci taryfami do szkoły na koszt podatnika itd itp. Mam nadzieję, że wyborcy, tym panom powiedzą ,, dziękujemy", a my, przestaniemy oglądać ich twarze w telewizorni, czego sobie i Wam życzę.:)


5 komentarzy:

 1. Wstyd Polsce przynoszą! Nie tylko sobie i tej partyjce, dla hecy nazwanej "Prawo i Sprawiedliwość". Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wstyd Polsce to przynośi PO gdzie sprawy zamiata sie pod dywan i udaje ze nic sie nie stalo.Poslowie PiSu- zostali ukarani w przeciwienstwie do pOslów z P(anty)O

  OdpowiedzUsuń
 3. ....tia... zwłaszcza Nowaka "pozamiatali"... Prokurator siedzi mu na karku, wkrótce wyrok, a chodziło tylko o zegarek podarowany przez rodzinę.
  Rzygam już opiniami z gatunku " u was murzynów biją"!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie, że powinniśmy w kraju piętnować każdy przejaw zła i patologii, niezależnie
  od tego, przez kogo popełniony. W przypadku tego incydentu w samolocie z udziałem żon posłów w roli głównej i oszustwa finansowego, czyli wyłudzenia przez ich mężów - trzech posłów z PIS kasy z kancelarii Sejmu na delegacje służbowe Do Hiszpanii budzi złość obrzydzenie.
  Jeżeli zaraz po tym fakcie, przez cały tydzień słychać było od rana do wieczora krzyk
  rządowych mediów, choć nie tylko, a internet aż huczał od gromów, równania, błotem
  całego PIS i szkalowania ze wszystkich stron, mimo iż ci trzej winowajcy zostali od
  razu wyrzuceni z PIS-u, to ja się pytam dlaczego teraz wszyscy podnoszą takie LARUM! - jak ten proceder z delegacjami służbowymi w Sejmie i Senacie kwitnie od wielu, wielu lat - w okresie kiedy funkcję Marszałka pełniły kolejne osoby prawie ze wszystkich partii. Według mnie ta sytuacja przypomina mi FILOZOFIĘ KALEGO albo
  stare porzekadło: "ZŁODZIEJ KRZYCZY - ŁAPAĆ ZŁODZIEJA!".
  Ponadto, w okresie rządów koalicji PO-PSL wydarzyło się wiele złego w kraju, wiele
  najrozmaitszych przekrętów i afer w wykonaniu członków tych partii, łącznie z aferą AMBER GOLD przy której inne, to małe piwo. Pewien bloger w swych wyliczeniach doszedł do 200 tych afer. Jeśli z drugiej strony zestawimy naciągnięte sumy tych 3
  omawianych delegacji służbowych posłów PIS-u, to dopiero widać co jest na rzeczy.
  Tak czy siak zwykli ludzie mają już dość "teoretycznego" państwa, a zwłaszcza; KORUPCJI, tych wszystkich przekrętów, szwindlii, afer i oszustw w wykonaniu,
  urzędników, sądów, prokuratorów, banków, policji, partii i innych ciał których nie wymieniłam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy jedne nieprawości mają usprawiedliwiać drugie?

   Usuń