niedziela, 2 listopada 2014

WYBORY made in UKRAINA

    ,,Tak zwane "wybory" na okupowanych terenach obwodów donieckiego i ługańskiego nie mają nic wspólnego z wyrażaniem woli przez obywateli. Poważnie naruszają też porozumienie z Mińska z 5 września, pod którym podpisali się też przedstawiciele rządu Rosji - oświadczył prezydent Ukrainy Petro Poroszenko."
     ,,Farsa pod lufami czołgów i karabinów, którą 2 listopada urządziły dwie organizacje terrorystyczne na części terytorium Donbasu, to żałosne wydarzenie, które nie ma nic wspólnego z głosowaniem obywateli. Ukraina i cały cywilizowany świat nie uznają tej farsy - dodał Poroszenko."
        Takie słowa wypowiada człowiek, który był jednym, ze sponsorów Majdanu. Był człowiekiem, pośrednio odpowiedzialnym za PUCZ, za SIŁOWY PRZEWRÓT w Kijowie. Ten człowiek wspierał NIEDEMOKRATYCZNĄ zmianę władz Ukrainy, wiedząc, że stać go i jego wspólników na taką kampanię wyborczą, która w czasie chaosu po Majdanie, da mu prezydenturę!!! Ten człowiek dzisiaj ma czelność oceniać urny wyborcze. Ja uważam, że tak Jaceniuk, jak i on, nie mają MORALNEGO prawa oceniać innych. Co znamienne, ci, co wspięli się na stołki SIŁOWO, dzisiaj nie uznają żadnego innego rozwiązania, niż urny wyborcze, tyle, że te w Kijowie i na zachodzie Ukrainy, chociaż często z Majdanu padały słowa o całej, CAŁEJ, Ukrainie.
 Aż nasuwa się pytanie o padające oskarżenia wobec obecnej ekipy o strzelanie do własnych ludzi i milicjantów, o samolot, zestrzelony nad Ukrainą....itd. odpowiedzi brak, bo nabrano, również w zachodnich mediach,wody w usta. Ukraina ma wiele twarzy, ale większość nadal przypomina mi te, które my poznaliśmy na własnej skórze, te, z widłami i siekierami. Te, które sprawiały,że Polacy uciekali do Niemców przed Ukraińcami.
   Chciałbym odrobinę przyzwoitości w przekazie medialnym. Jeśli piszą nam( wciskają) o sankcjach, embargach rosyjskich, dlaczego nie piszą o podobnych, ale nakładanych, czy podtrzymanych, przez obecny (nie)rząd Ukrainy!!! 
     Naprawdę, nie trzymam strony Rosji, ale czasami mam wrażenie, że Europa Zachodnia, wespół z USA, mają chłopca do bicia, czyli Putina, aby ugrać swoje. A, że nadarzyła się Ukraina, to wykorzystali to, a może nawet stworzyli.
   I jeszcze jedno. Jak myślicie, w czyim interesie, był ten komunikat:
,,  Cudzoziemcy, którzy przybyli jako obserwatorzy nieuznawanych przez Ukrainę wyborów do władz samozwańczych republik na wschodzie kraju zostaną ogłoszeni osobami niepożądanymi na terytorium Ukrainy – oświadczyła Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU)" 
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz