niedziela, 16 listopada 2014

ZWYCIĘSTWO?

,,Wygraliśmy. Biorąc pod uwagę okoliczności, to bardzo dobra wiadomość. To pokazuje, że można wygrać nawet w takiej sytuacji, jakiej jesteśmy. To stwarza perspektywę. Możemy wygrywać tylko wtedy, kiedy jesteśmy całkowicie czyści. To, co przed nami to jeszcze dwa tygodnie ciężkiej pracy - zapowiedział podczas swojego wystąpienia Jarosław Kaczyński."
    
        Jeśli ten mały człowieczek mówi o czystości, to w jakim ja kraju żyję?! Jego prawa ręka, robiła kryminalne numery, a on o tym, rzekomo, nic nie wiedział?!
  Ale ja nie o tym. Mamy wstępne wyniki wyborów samorządowych, gdzie PiS wygrywa z Platformą 3-4 pkt procentowymi. Ogłaszają zwycięstwo, ale spójrzmy na to z innej strony. 
  Gdzie zdarzyło się, aby partia rządząca, wprowadzająca niepopularne, ale jakże użyteczne dla kraju,reformy, wygrywała tyle wyborów pod rząd? Uważam, że ta mała różnica wyborcza, jest niczym zaskakującym, a świadczy, że pomimo rządów i stałej nagonki prawicowej strony politycznej i ich mediów, pomimo agitacji z ambon, kondycja PO jest stabilna i dobra. Wynik SLD zaskakuje, bo uważam, że to dużo lepsza partia niż choćby PSL. Ale o tym kiedyś.... . 
      Ps.A co z serwerami? Czy TERAZ można im zaufać? :):)

16 komentarzy:

 1. ...serwery nie krowy, najwidoczniej zmieniły poglądy polityczne :).
  Tak na serio - cóż po takim sukcesie, skoro nie ma nikogo, z kim możnaby zawiązać koalicję...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może (P)ani (S)pod (L)atarni?

   Usuń
  2. Ten sam problem będzie, gdyby wynik za rok był zbliżony:)

   Usuń
 2. Czy widziałeś to? http://www.fakt.pl/Szok-Kaczynski-nie-zdal-z-klasy-do-klasy-Kto-uznal-mu-mature-,artykuly,132705,1.html Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szokujące:):) Dopiero teraz to zobaczyłem. Ufff, powinno być o tym bardzo głośno, ale jakoś nie. Dziwne:)

   Usuń
 3. Ciężko będzie przeżyć pani premier i unieść te plwociny wyplute przez Pis.

  OdpowiedzUsuń
 4. Droga autorko, odnoszę wrażenie, że zbyt dużo oglądasz TVN. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TVN, Polsat, TVP....ważne, żeby umieć dostrzegać prawdę, ewentualnie, samodzielnie wyciągać wnioski.... Pozdrawiam:)

   Usuń
 5. "KRÓL JEST NAGI". Za paraliż państwa odpowiada koalicja rządząca i prezydent.
  To nie jest nic innego jak tylko testowanie społeczeństwa - na ile władza może sobie
  pozwolić w następnych wyborach (do parlamentu i prezydenckich). Takie działania
  zniechęcają ludzi do głosowania, zwłaszcza młodych, którzy widzą swą przyszłość własnie w Polsce.
  Polacy mają dość teoretycznego państwa! Wychodzą na ulice ponad podziałami partyjnymi - PROTESTUJĄ PRZECIWKO FAŁSZERSTWOM WYBORCZYM I NIEUDOLNOŚCI PKW (leśnych dziadków szkolonych w Moskwie)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fałszerstwom? Podaj przykłady....jak łatwo pomylić wolność słowa z pomawianiem i nieodpowiedzialnością za słowo mówione, czy pisane. Szkoda, że nie karają za potwarze i fałszywe oskarżenia, chociaz powinni.

   Usuń
 6. Nie jestem zwolennikiem PO, a tym bardziej PIS, ale obserwując całe szambo związane z organizacją i przebiegiem ostatnich wyborów (i nie tylko), dochodzę do wniosku, że styropianowcy nie dorośli do rządzenia krajem. Momentami mam wrażenie, że ci wichrzyciele i nieudacznicy jedynie administrują, a rządzi "ktoś" zupełnie inny. Jakby nie patrzeć, za funkcjonowanie państwa odpowiada aktualny rząd ( pejsata PO i mafijny PSL). Mam cichą satysfakcję, że jeszcze nie zhańbiłem się oddając na wymienionych szkodników swojego głosu w żadnych wyborach. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, wiem:) Ja oddawałem na PO od lat:) I nie wstydzę się, mało tego, uważam, że to jedyna partia, której coś się udało. Ja naprawdę widzę jak Polska ładnieje. Co do wyborów. Kompromitacja, ale nie winię za to rządu, tylko PKW. Nie odpowiada dyrektor PGR, że dojka mało mleka wycisnęła z krowy:):):) Pozdrawiam:)

   Usuń
  2. Coś się udało? Wypchnąć Polaków za granicę? Podwyższyć podatki? Osiągnąć bilion długu w budżecie? Nie rozwiązać sprawy ZUSu przez jego likwidację, tylko zwiększenie wieku emerytalnego nie dotrzymując danego słowa?(pacta sund servanda) Oj chyba jednak masz się czego wstydzićxp Aha to nie jest dobrze jak kraj zaciąga kredyty żeby miał być coraz "ładniejszy" Pozdrawiam

   Usuń
 7. Widzisz, prezes myślał otym, że dopuki nie dopadł steru władzy, musi reagować na każdą aferę w PiS, zrozumiał to i wprowadza w życie. Jak kiedyś dostanie władzę, to natychmiast wprowadzi relatywizm jak każdy władca i po takiej hecy pogrozi najwyżej tłustym paluszkiem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może w miejsce polityki zająłbyś się najpierw ortografią? Sorki, ale błędy niemalże oczy wypalają czytającym...

   Usuń
  2. Przeważnie agenci obcych państw, nie znający dobrze języka polskiego i nie piszący w wordzie popełniają tak rażące błędy ortograficzne. Powinni wziąć jakieś korepetycje, albo zatrudnić korektora.

   Usuń