środa, 17 grudnia 2014

c.d. ŁONETOWSKIEGO DZIADOSTWA

  ...w Rosji konflikt i szukanie kozła...., napisałem kom, który nie przeszedł:)
  ,,
Twój komentarz:

"Jakbym czytał o ......Ukrainie. Nasze media nie piszą( dlaczego?) o konflikcie prezydenta i premiera Ukrainy. Z każdym tygodniem dochodzą nowe miliony euro, potrzebne Ukrainie, aby nie upadła. Niestety, Ukraina jest cacy, więc sielsko tam i anielsko, za to w Rosji? Brrrr, zaraz zniknie z map świata, niczym brak Polski i całkowita przepaść naszego kraju, w/g wypowiedzi Kaczyńskiego od tylu lat!:) http://popisypolityczne.blogspot.com/"


dotyczący artykułu Poważne kłopoty gospodarcze Rosji. Dr Ćwiek-Karpowicz: na Kremlu szukają już kozła ofiarnego został usunięty ponieważ zawiera uwagi skierowane do redakcji Onetu. Jesteśmy za nie bardzo wdzięczni. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z Redakcją - redaktor_wydania@onet.pl 

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"Politycy machają szabelkami, a skutki tej zabawy, odczuwa człowiek z ulicy! Embarga nie są wymierzone w nich, ale w zwykłych, szarych ludzi. I wszystko to, w obronie kraju, gdzie na piedestale stawia się ludzi odpowiedzialnych za ludobójstwo, za okrutne mordy ludności polskiej, niespotykane nawet u nazistów czy komunistów. Rolnictwo, przemysł, wyrobnictwo, turystyka dostaje ostro po kieszeni, bo UE zachciało się poszerzyć swoje strefy wpływu, Stanom zamarzyło się być jeszcze bliżej granic Rosji. Wsparli przewrót i pomogli obalić demokratyczne, wybrane w wolnych, uczciwych wyborach władze. Rosja stała się znowu wszelkim złem świata, zapewne jest winna gradobiciom, wybuchom na słońcu itd. Tylko, że skutkiem tej zimnej wojny, politycy obarczają nas, nie licząc się z nami.... "

dotyczący artykułu Wchodzą w życie nowe sankcje wobec Krymu
został usunięty ponieważ zawiera informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby

Administracja Forum O kolejnej dotacji dla Świątyni OB
  ,,

W Polsce grona wychowawcze ŻEBRZĄ o złotówki, jedzenie, słodycze dla Domów Dziecka! Ludzie otrzymują zapomogi w wysokości 200 zł na cały miesiąc, marzną,głodują, a na cele kościelne jest kasa!!!! Czy to nie jest chore? Czy kościół nie powinien sam siebie utrzymywać z ofiar i odpisów podatkowych? Przerażające.... http://popisypolityczne.blogspot.com/"


dotyczący artykułu Kolejna kolosalna dotacja dla Świątyni Opatrzności Bożej? został usunięty ponieważ komentarz nie ma nic wspólnego z artykułem.

Odpowiedziałem komentatorowi, który domaga się kary śmierci i to TEŻ uznano za złe:):):) :
  

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"Właśnie w ostatnich miesiącach, dowiedzieliśmy się o kilku przypadkach POMYŁEK sądowych i wypuszczono ludzi po długoletnich pobytach w więzieniu, za zabójstwa, gwałty itp. Pomyśl, jak naprawiłoby się winę, gdyby była kara śmierci? Poza tym, dziwne to społeczeństwo, które walczy o nienarodzone, o zygoty, a jednocześnie domaga się przywrócenia KS. Czyż to nie populizm, jakaś ohydna forma hipokryzji i demagogii?!!!!! "

dotyczący artykułu Tragiczny finał domówki. Nie żyje 25-latek pchnięty nożem
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

                     Chyba czas zaprzestać pisania na tym cenzorskim portalu, który stanowi zaprzeczenie wolnej sieci i wypowiedzi. 

2 komentarze:

  1. Ręce i gacie opadają. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli chodzi o dotacje, to nie tylko Świątynia OB dostanie wsparcie. Rząd szczodrze postanowił dalej z budżetu państwa łożyć na żydowskie muzeum, bo właśnie przyznał im lekką rączką 2 mln. złotych. Ciekawe tylko na co konkretnie? bo gmach wykończony i wyposażony. Teraz powinien sam zarabiać na siebie, a swoją drogą, dlaczego nie wybudowali w Izraelu? bo Polakom nie jest potrzebne żydowskie muzeum
    Polskie muzea nie otrzymali ani złotówki, a na nowe jak np. Żołnierzy Wyklętych, czy
    Ofiar Obozu "Warschau" w Warszawie nawet z budżetu Wa-wy ludzie otrzymali decyzje odmowne. Oby kiedyś obecnym rządzącym, też w przyszłości władza odmówiła w podobnym przypadku.

    OdpowiedzUsuń