niedziela, 7 grudnia 2014

Łonet

Jak zwykle, chcę ukazać absurd wolnej sieci w rozumieniu Onetu, który chyba zapomina, że żyje, istnieje, tylko dzięki nam. Niestety, naśladuje Koreę komunistyczną w swojej cenzurze....
  Usuwa nawet takie komentarze:

( w odniesieniu o pozostawienie rannych w wypadku, przez karetkę pogotowia napisałem):
 ,

"Za takie sytuacje, za źle ustawione wizyty u lekarza, nie jest odpowiedzialny rząd, minister zdrowia, ale KONKRETNI ludzie. Dyrektorzy szpitala, lekarz pogotowia itd. Znam szpitale, które były o krok od upadłości, a po zmianie głównego szefa, wyszły na prosta, ba zarabiają. Znam lekarzy, pielęgniarki, sanitariuszy oddanych z pasja swoim obowiązkom, ale i takich, dla których praca jest pańszczyzną... . Nie zwalnia się dyrektora za to, że sprzątaczka źle wytarła podłogę na korytarzu.... I tyle. http://popisypolityczne.blogspot.com/"

dotyczący artykułu RMF FM: ekipa pogotowia zostawiła rannych w wypadku bez opieki
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum

 Po słowach Hofmana o wrobieniu go w aferę madrycką, napisałem:

 

TRZEBA PRÓBOWAĆ ODKRĘCIĆ KOTA OGONEM, ABY WYJŚĆ NA SWOJE. Tak się nie da, panie H. Jeśli jest pan członkiem partii, na każdym kroku podkreślającej swoją wiarę, uważającą się za szczególnie związaną z kościołem, nie wolno postępować tak jak pan. Okazał się pan nie tylko hipokrytą, ale wręcz człowiekiem o skłonnościach przestępczych, bo myślę, że zwykły człowiek, który tak by postąpił, miałby prokuratora na karku i sprawę sądową za wyłudzenie, poświadczenie nieprawdy itp. Tak jak moralnie najbardziej karygodne jest popełnianie przestępstw przez księdza, nauczyciela,policjanta, sędziego, tak w przypadku polityków głoszących o czystości, etyce, nie do zaakceptowania jest działanie, jakie miało miejsce i to wielokrotne pana. To nie tylko wałek z biletami, ale i inne sytuacje. Jak dla mnie, zawsze był pan skończony, ale mam nadzieję, że nawet wśród elektoratu PiS, chociaż kilka osób powie to samo- pan nie może dalej być politykiem, mężem zaufania Polaków. I tyle. http://popisypolityczne.blogspot.com/"

dotyczący artykułu Adam Hofman o aferze madryckiej: wrobiono nas
został usunięty ponieważ jest reklamą

Administracja Forum

W dniu 2014-11-23 14:34:41 użytkownik <forum@onet.pl> napisał:

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"Jeśli Kaczyński dysponuje dowodami sfałszowania wyników wyborów, powinien niezwłocznie powiadomić o tym prokuraturę. Jesli nie, powinien od razu być pozbawiony immunitetu i postawiony w sądzie, jako oszczerca, który pomawia i oskarża dla celów politycznych! Ponadto,rozumiem, że gdyby Polską rządził pan Kaczyński, nie doszłoby do takiej sytuacji. Okazuje się, że ten pan jest lekiem na całe zło. Górnikom da i sprawi, że węgiel będzie się sprzedawał. Stoczniowcom da i sprawi, że będą zamówienia na statki. Rolnikom da i załatwi eksport wszystkiego, co z ziemi. Lekarzom i pielęgniarkom podniesie pobory, załatwi inne, lepsze kontrakty z NFZ i nie będzie mówił o kamaszach, ani zagłuszał telefonów. Nauczycielom załatwi drugie wakacje. Itd. Czyli wszystkim coś da. Mało tego, wykupi banki, media z rąk zagranicznych koncernów, a na dodatek jeszcze obniży podatki. To ja się pytam- dlaczego taki człowiek od tylu lat przegrywa wybory?!!! Przecież my byśmy już byli przed USA i Japonią:):) http://popisypolityczne.blogspot.com/"

dotyczący artykułu Kaczyński: wyniki wyborów nieprawdziwe. Kłopotek: chcecie podpalić Polskę
został usunięty ponieważ obraża osoby publiczne ALE KURIOZUM jest ten i jego uzasadnienie:):) :
  

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"...niestety, nie przyśpieszą..... Zbyt wiele Ukraina by straciła!!! Fakty są jedne. Ktoś WYDAŁ decyzję, aby zmienić trasę i wysokość lotu! Na pewno to nie był Putin, bo nie on wydaje dyspozycje lotnicze na Ukrainie!!! Obecność samolotów BOJOWYCH w pobliżu zestrzelonego samolotu są bezsporne! Zapis rozmów z czarnych skrzynek nadal pozostaje tajemnicą, a chyba to najprostsza czynność, jaką można odtworzyć! Pytania się mnożną, odpowiedzi brak, a Putin nie po raz pierwszy domaga się wyników badań. No i Kijów, ten wiedział w kilka sekund po zestrzeleniu, kto i czym strzelał.... . http://popisypolityczne.blogspot.com/"

dotyczący artykułu Kreml: Putin i Abbott za przyspieszeniem śledztwa ws. katastrofy boeinga nad Ukrainą
został usunięty ponieważ jest ponownym przesłaniem treści opublikowanego już komentarzaTo potwierdza moje tezy, które pisze od dawna. Blisko rok temu pisałem, że Kaczyński znajdzie kogoś innego na kandydata, bo jego start w tych wyborach, oznaczałby nie tylko klęskę PiS i jego, jako kandydata, ale i klęskę jako szefa PiS. Musiałby odejść z prezesury, jako wieczny przegrany. Komorowski, wbrew opinii fanatyków pis, jest lubianym, docenianym, a tym samym dobrze ocenianym Prezydentem RP. I dobrze:) Prezydent PiS, dzieliłby społeczeństwo, meldowałby zapewne wykonanie zadania Jarosławowi itd. Przerabialiśmy już to i jak widać po sondażach, po każdych kolejnych wyborach, już nie chcemy. Pan Kaczyński potrafi zarzucać obecnemu prezydentowi, że ten bez wyroku sądowego stwierdza iż wybory nie były sfałszowane, ale sam, bez tego wyroku, mówi o sfałszowaniu. Ot, polityka made in PiS. http://popisypolityczne.blogspot.com/"

dotyczący artykułu Politolodzy: trudno znaleźć kontrkandydatów dla Bronisława Komorowskiego
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.


1 komentarz:

  1. Witaj! Przywracają komentarze, przeważnie po kilku dniach. Tylko, że na to forum raczej nikt już nie zajrzy. Tak u nich wygląda "swobodna wymiana poglądów". Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń