sobota, 24 stycznia 2015

CENZURA ONETU NADAL TRWA

  W nawiązaniu do artykułu o wizycie prezydenta Obamy w Indiach i zdaniu o zapobieganiu
ekspansji Chin na Oceanie Indyjskim, napisałem:
  ,,

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"Stany tak niechętnie patrzące geopolitycznie na Chiny, nie zaniechują jednocześnie taniej siły roboczej i zamykając u siebie całe fabryki, przenoszą produkcję właśnie do Chin. W tym przypadku nie obchodzi ich łamanie praw człowieka w Chinach, brak demokracji etc etc. Jakże to pełne hipokryzji zachowanie. Do jednych krajów wkraczają w obronie wartości, które są notorycznie łamane w kraju, gdzie ich przemysł rozkwita, gdzie płacą podatki, a tym samym, wspierają rządzących Chinami. http://popisypolityczne.blogspot.com/"

dotyczący artykułu USA i Indie umacniają sojusz: Obama już drugi raz odwiedzi Delhi został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum

               

             ...prawda, że Wielki Brat ma długie macki?:):):) 

5 komentarzy:

 1. Jak myślisz, komu zawdzięczamy taką sytuację?

  OdpowiedzUsuń
 2. ...hiporyzja onetu przekracza wszelkie granice...
  Zapodano, że upowska ubecja znów coś tam podsłuchała - zapodano oczywiście a priori...
  Pominięto milczeniem, iż na dwie godziny przed ostrzałem ukropy wyłączyły wszelkie media na osiedlu, gdzie spadły pociski.
  Powołują się nie tylko na podsłuchy, ale również na opinię przedstawiciela OBWE - dziwnym trafem KANADYJCZYKA (co ma Kanada do europejskiej organizacji???)... co ciekawe - z pochodzenia upaińca - co odkrył jeden z komentujących (post już usunięty z onetu).
  ...usunęli... Nie usuwają za to proupowskiego hejtu i propagandy rodem z centrali SBU - pojawiącej się pod najczęściej kilkuliterowymi nickami (max 5 znaków, przeważnie 4, zdażają się często trzyliterowe nicki).
  Jest na to rada, ale onet z tego nie skorzysta, gdyż skończyłoby się robienie w trąbę reklamodawców, a co za tym idzie konkretne pieniążki wynikające z "ilości wejść" różnych ludków...
  Jaka jest rada? Bardzo prosta: przy każdym poście załączać 4 do 5 końcowych cyferek z IP komentujących.
  Uczciwość nakazywałaby również załączanie nicka i tych "cyferkóf" zgłaszającego do info o usunięciu postu w informacji do forumowicza, któremu post usunięto.
  BTW: wspominałem o aktywności upaińskiej bezpieki w naszej sieci - nie bezpodstawnie: na portalu kresy.pl działa, niemalże otwarcie kilku esbeckich hakerów - potrafią wyśledzić w sieci dane osobowe niewygodnych sobie forumowiczów, po czym w odpowiedzi na posty zwracać się do nich wg danych osobowych - w ten sposób "wykurzyli" już z forum kilkanaście dość aktywnych osób.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Walczono o zniesienie cenzury. Nie zniesiono, ale zaostrzono na inne dziedziny życia:) Co za kraj:):) Powinienem być kombatantem, wiecznie kłody pod nogami:) Pozdrawiam i dzięki:)

   Usuń
 3. Zbyt rozsądnie piszesz a to nie jest po myśli pejsato-ukraińskiego Onetu. Dzisiaj znowu Cię wykosili:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj 4 razy:):) Ale za to usunięte dwa dni temu, przywrócono:) Pomału staram się odzwyczaić od komentowania, bo szkoda zdrowia. Żeby kto zobaczył, jak potrafię ,,jeba..ć" na cały głos:):) A co ja im wypisuję....:) dziwne że jeszcze nie siedzę. Pozdrawiam:)

   Usuń