poniedziałek, 2 marca 2015

ONET NADAL BAGNEM

Po przeczytaniu notki Onetu o kłótni w związku z zakazem modlitwy przed lekcjami w jednej ze szkół napisalem:
   "Może w końcu zaczniemy być państwem niewyznaniowym! Szkoły świeckie nie mają prawa narzucać jedynie słusznej religii. Niech modlitwy robią w swoich szkołach. I jeszcze jedno, za moich czasów, rekolekcje odbywały się popołudniami, nie zamykano na ten czas szkoły. Czy tak nie powinno pozostać?! http://popisypolityczne.blogspot.com/"
dotyczący artykułu "Nasz Dziennik": kuratorium zakazuje modlitwy został usunięty ponieważ jest reklamą 

   a później już poszło:
 To nie władze Rosji rozpętały falę nienawiści. To Majdan do spółki z zachodem, który wspierał przewrót, rozpętał dzisiejszą sytuację polityczną nie tylko Rosji, ale i Ukrainy z całą UE włącznie. W czasie, gdy ludzie z UE tracą wskutek zamknięcia rynku rosyjskiego dla ich produktów i usług, oligarchowie z Ukrainy, na czele z Poroszenko inwestują tam, zarabiają, a tym samym wspierają Rosję.O tyle im łatwiej, że większość konkurencji, wskutek embarga, jest wykasowana. Niedługo okaże się, że Putin odpowiada nawet za Ewę w raju... http://popisypolityczne.blogspot.com/"
dotyczący artykułu Niemiecka prasa: Niemcow ofiarą atmosfery histerii i nienawiści w Rosji został usunięty ponieważ naruszał zasady forum. 

 "Na tym przykładzie, w kontekście Durczoka, widać, że solidarność zawodowa, tak negowana przez dziennikarzy w stosunku do lekarzy, obowiązuje w środowisku mediów. Im wolno pisać ,,podobno", ,,ktoś" itp. ale gdy sprawa dotyczy dziennikarza, nabierają wody w usta. Wprost drukuje, bo.nastawione jest na komercję:) "
dotyczący artykułu Sienkiewicz o doniesieniach "Gazety Wyborczej": to jest jakiś absurd został usunięty ponieważ naruszał zasady forum 

 To morderstwo miało uderzyć w Putina. Faktycznie, mord na zlecenie, ale rozkaz był z obozu przeciwników Putina. To oczywiste. Tylko idiota może uwierzyć, że maczał w tym palce Kreml. Swoją drogą, majdan wychodzi już wszystkim bokiem, a będzie gorzej.... http://popisypolityczne.blogspot.com/"
dotyczący artykułu Putin: uczynione zostanie wszystko, aby zabójcy Niemcowa ponieśli karę został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

 Przez dwie doby skasowano mi 30 komentarzy na 36 napisanych. Jak na razie przywrócono 16:):) Onet jest całkowitym zaprzeczeniem wolnej sieci. Nie obrażam, nie używam słów wulgarnych itd. A wymysł reklamy, jest absurdalny w kontekście przywracania mi wszystkich usuniętych z tego powodu komentarzy. Fakt, że zawsze po dwóch dobach:) 
  Wystarczy mi na razie sieci, przynajmniej tej związanej z cenzorskim onetem.

4 komentarze:

 1. Znam to z autopsji. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, wiem:) Dzisiaj znowu mnie wykasowali i to po komentarzu, którego nie mieli prawa. Pozdrawiam:)

   Usuń
 2. ja także znam z autopsji, ale Ty prowadź blog, od czasu do czasu zaglądam, jako kibic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachowania Onetu powinny zostać pokazywane jako przykład zaprzeczenia sieci! Powinien powstać portal, który wyłapywałby wtopy onetu. Ich kasowanie, ich ,,świetne" artykuły, czy wywiady:) Pozdrawiam i dzięki za miłe słowa:)

   Usuń