niedziela, 8 marca 2015

SKANDAL, czy ŁOBUZERIA

Przeczytałem news Onetu o wybuchu gazu w Łodzi. Dwie osoby w szpitalu, jedna zawalona gruzem. Pod artykułem przeczytałem ze zdumieniem:
 ,, Bądźcie w końcu patriotami Polacy i kupujcie masowo kuchenki na prąd, wtedy ograniczycie zużycie rosyjskiego drogiego gazu od znienawidzonego Putina i no i nie będzie takich wypadków z wybuchami. W końcu jesteście zieloną europejską wyspa to was stać".
  
    Odpisałem( z widocznym efektem):


Witaj jacdom1,


Twój komentarz:

"Nie wiem, czy w obliczu tego wypadku, gdzie może nawet być ofiara śmiertelna, twoje szyderstwo i kpina jest na miejscu. Odrobina przyzwoitości nie zaszkodziłaby ci chyba. I może tyle wystarczy, bo cisną mi się niecenzuralne słowa.... http://popisypolityczne.blogspot.com/"


dotyczący artykułu Łódź: Wybuch gazu przy ulicy Brackiej. Są ranni został usunięty ponieważ naruszał zasady forum. 

  
   I dzisiejszy poranny komentarz do artykułu o słowach Tuska:
 

Witaj jacdom1,

Twój komentarz:

"Może skończcie z wysłuchiwaniem nalegań Poroszenki o dalsze sankcje, które odbijają się czkawką naszym rolnikom i przedsiębiorcom, po zamknięciu dla nich rynku rosyjskiego. Tego samego, gdzie prezydent Ukrainy, z powodzeniem inwestuje, rozbudowuje i zarabia na własnych firmach. Zupełnie tak samo, jak dziesiątki oligarchów ukraińskich. Wydawać by się mogło, że oni pierwsi skończą z tak pełnym hipokryzji działaniem. Fundujemy stypendia dla dzieci z Ukrainy i to w czasie, gdy Polskim rodzinom zabiera się dzieciaki z powodów niewydolności ekonomicznej rodziców! Dajemy pożyczki do Kijowa w czasie, gdy u nas ponad milion ludzi, żyje poniżej progu normalności, w nędzy i głodzie! Ukraina odpłaca nam dalszym embargiem na mięso, na owoce, płody rolne. Nadal kupują węgiel z Rosji itd. A my wchodzimy coraz bardziej w służalczość brata zza oceanu i to wtedy, gdy mocniejsze kraje UE, zaczynają dogadywać się z Rosją, bo dostrzegają swoich wyborców i ich głos.... . http://popisypolityczne.blogspot.com/"

dotyczący artykułu Donald Tusk dla "New York Times": Europa nieprzygotowana na zaostrzenie sankcji wobec Rosji został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum

4 komentarze:

 1. Niecały miesiąc temu zamontowałem elektryczny podgrzewacz wody. Wkrótce dowiem się ile zapłacę za prąd. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niecały miesiąc temu zamontowałem elektryczny podgrzewacz wody. Wkrótce dowiem się ile zapłacę za prąd. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. :):):) Zielona wyspa zobowiązuje:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piszesz oczywiste rzeczy, które czuć i widać gołym okiem, wystarczy być jako tako na bieżąco, a oni, tj onet, usuwa Twoje wpisy. Wydaje mi się, że oni, tj"władza onetu" o tym wie, że tak jest, ale jakże źle by się czuli, żeby ktoś taki jak Ty tak otwarcie o tym pisze. Przyklaskuję Twojemu wpisowi, szkoda, że tak mało ludzi zagląda na niezależne myślenie.

  OdpowiedzUsuń