niedziela, 9 sierpnia 2015

PREZYDENT (nie)WSZYSTKICH POLAKÓW

 CZEKAM na:

   1. Obniżenie wieku emerytalnego.
   2.Podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 8tys zł
   3.kwoty 500 zł na każde dziecko w rodzinie.
   4.Lekarza i dentystę w każdej szkole.
   5.Pomoc dla frankowiczów( ale i przydałoby się dla wszystkich mających kredyty, aby inni nie pomyśleli, że frankowicze to uprzywilejowana kasta)
   6. Darmowe przedszkola
   7.Zwiększenie wydobycia węgla i utrzymanie wszystkich miejsc pracy w kopalniach.
   8.Budowanie mieszkań dla Polskich rodzin.
   9.Odbudowę stoczni.
  10.Obniżenie podatku CIT z 19 do 15%
  11.Likwidację VAT na ubrania dla dzieci.
  12.Przywrócenie 8 letniej szkoły podstawowej i 4 letniego liceum.
  13.Utrzymanie dobrego kursu ZŁOTEGO
  14.Realizację pomocy dla rolników, służby zdrowia, rybaków, stoczniowców, górników, służb mundurowych,pracowników kolei,sprzedawców, drobnych przedsiębiorców,bezrobotnych etc etc.
  Rozumiem, że pan prezydent (nie) wszystkich Polaków poczeka na realizację w/w zobowiązań, aż pana ugrupowanie wygra wybory, aby nie być oskarżanym o wnoszenie ustaw w celach agitacyjnych i propagandowych przed wyborami parlamentarnymi. Pamiętam zresztą, że PiS i Pan, sami nawoływaliście rząd o nicnierobienie do jesieni:):):):) 
   
    ZACZYNAM ODLICZANIE i z niecierpliwością czekam na pokazanie nam hipokryzji całego obozu PiS. Życzę wam wygranej!!!!

5 komentarzy:

 1. A ja im wygranej nie życzę. Oczywiście rozumiem, że to tylko ironia z Twojej strony.Pamiętać warto ich haniebne pół kadencji i przypominać nie tylko zresztą na forach. Może do kogoś to dotrze. Przy dużej frekwencji, wbrew sondażom, można ich odesłać na szczaw.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja im wygranej nie życzę. Oczywiście rozumiem, że to tylko ironia z Twojej strony.Pamiętać warto ich haniebne pół kadencji i przypominać nie tylko zresztą na forach. Może do kogoś to dotrze. Przy dużej frekwencji, wbrew sondażom, można ich odesłać na szczaw.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Obiecanki porównywalne z obietnicami Tuska. W skali 1 do 10 moja niechęć do PO wynosi 10, zaś do PIS 9,9. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Obietnic tuskowych było nieporównywalnie więcej. Rozliczyłeś je?

  OdpowiedzUsuń
 5. Obietnice, obietnicami. Czekam na ich spełnienie, aczkolwiek to zapewne marzenia ściętej głowy. Nie zapominaj jednak, jak bardzo PO naobiecywało, a jak całkowicie odwrotnie porobiło. "Każdy, kto w moim rządzie będzie chciał podwyższyć podatki zostanie przeze mnie z niego wykopany" - Donald Tusk. Co stało się potem? 15 ustaw podnoszących 23 podatki : ). Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń