sobota, 15 sierpnia 2015

ZAPOWIEDZI:)

   ,,Kiedy urlop ma kontrowersyjna reporterka telewizyjna Pani JUSTYNA DOBROSZ-ORACZ z TVP I, sejmowa specjalistka od faktów medialnych? Czas wypocząć od tak "wyspecjalizowanego " zajęcia... Na jesieni, nowa władza będzie musiała zadbać o Pani zdrowie... A ja, być może, opłacę Pani cykl wykładów dziennikarstwa w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.... Krystyna Pawłowicz" ( za Onet.pl)

      Jeśli do tego dołożymy ŻĄDANIE prezydenta( nie) wszystkich Polaków, aby to opozycyjny rząd wprowadził ustawę SPEŁNIAJĄCĄ jego obiecane 5 setek na każdego dzieciaka i daje jeszcze terminowe ultimatum, staje się jasna nawet dla ślepca, przyszła polityka tegoż obozu!!!Jeśli jeszcze zwrócimy uwagę na rozszerzającą się ,,Dolinę Smoleńską", na którą zbierają kasę jako kult religijny, okaże się, że część tych, którzy zginęli w katastrofie, może trafić na ołtarze:), zauważymy kierunek przyszłych losów RP!!!
   Za jakich idiotów trzeba uważać wyborców, aby w tak prostacki, bezczelny i chamski sposób okazywać pogardę dla myślących Polaków! 
   Mam nadzieję, że te przykłady dają już wyborcom do myślenia. Duda w kampanii prezydenckiej, teraz parlamentarnej rozdaje wszem i wobec miliardy. Jednocześnie 4 dni po zaprzysiężeniu, z dezaprobatą zauważa, że jako prezydent nie wiele może, ale w zamian NAKAZUJE rządowi spełnianie jego populistycznych wizji nadchodzącego dobrobytu. On wie doskonale, że nawet przy dobrej woli rządu, nie ma czasu na to. Tylko ślepiec, naiwny ślepiec może ufać tym sekciarzom ....:)
Ech, co za bagno nas czeka.....

2 komentarze:

  1. Co za piękne świadectwo ignorancji i podatności na propagandę.
    Tak trzymać!
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli nie chcemy być narodem masochistów, trzeba iść na wybory. Potrzebna jak najwyższa frekwencja, by znów nie dać małpie brzytwy. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń