czwartek, 10 września 2015

PRZEWAGA PiS ...

  Po raz kolejny sondażownie podają nam wyniki swoich badań, gdzie PiS maszeruje po całkowite zwycięstwo, ku chwale Kaczyńskiego i jednocześnie ku upadkowi RP.
 Czasami mam wrażenie, żeby porównać zaślepienie wyborców PiS, jak dawno temu,zaślepienie  Leninem!!! PiS, to podobno prawica, ale jeśli przyjrzeć się ich obiecankom wyborczym, to lewica, jakiej chyba od czasów Gierka nie było. Nie ma zawodu, grupy społecznej, regionu Polski, wszystko w zależności, gdzie akurat jest Szydło, czy prezydent(nie) wszystkich Polaków, aby właśnie oni, nie byli w specjalnej trosce, aby to do nich nie szła największa pomoc. Wszystkim dadzą więcej, podniosą, zwiększą pomoc. A dodatkowo obniżą podatki, emerytom darmowe leki, na dzieci będą bulić w tysiącach. Nic, tylko sprawią, że uchodźcy, zaczną do nas ciągnąć, a nie do Niemiec! Tak mi się wydaje, że to nie PO tworzyło drugą Irlandię, ale właśnie PiS, dzisiaj. Wirtualnie, cynicznie, kłamliwie. Bo te ich pomysły są oderwane od rzeczywistości, są koncertem życzeń dla wszystkich. Powiedz czego nie masz, co cię boli, a my ci to damy. Dzisiaj, ale już nie po wyborach!!   Oczywiście w koalicji z episkopatem, który będzie pisał i współtworzył ustawy. I naród to KUPUJE. Gdzie Szydło pokazała nam program naprawy, program gospodarczy?!! Rzucone hasełko o 5 stówach na dzieciaka?!!! Ja dam wam po 3 tysiące podwyżki, tylko mnie wybierzcie!:) Może przecież być i tak. To nic nie kosztuje, a później można powiedzieć, że kasa wyschła, że PO celowo wydała pieniądze i oni, biedacy, już nic nie mogą... Jakie to pełne hipokryzji. Ale efekty daje, bo naiwnych i głupców jednak nie brakuje w naszym kraju!  Czy to świadczy o dobrej strategii Kaczyńskiego, czy o zidioceniu wyborców? Odpowiedzcie sami..

4 komentarze:

 1. Mam nadzieję, że sondaże są tylko straszakiem dla wyborców, by zachęcić do większej frekwencji i nie dopuścić do powtórki tzw. IV RP. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że sondaże są tylko straszakiem dla wyborców, by zachęcić do większej frekwencji i nie dopuścić do powtórki tzw. IV RP. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Święte słowa, już dawno odpowiedziałam sobie na to pytanie i widzę strategię PIS,
  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. zgadzam się w pełni. Naród głupi wszystko kupi no i widać zgłupiał doszczętnie. No cóż pożyjemy , zobaczymy a jak nie to na wewnętrzną emigrację i czekać na wynik ich rządów.

  OdpowiedzUsuń