sobota, 26 września 2015

PAD...wpadł

  ,,Pod osłoną nocy, w największej tajemnicy, Jarosław Kaczyński (66 l.) gościł w swoim domu na warszawskim Żoliborzu prezydenta Andrzeja Dudę (43 l.). Nie wiedzieli o tym nawet najbliżsi współpracownicy obu polityków. Ustalali wspólne działania na ostatni miesiąc kampanii?" ( za Onet.pl)
   
    Czy takie spotkania, nie przypominają wyjazdów naszych przywódców po wytyczne do Moskwy, w czasach PRL? Swoją drogą, pokazuje to nam, kto pociąga za sznurki, na których uwiązany jest prezydent(nie) wszystkich Polaków, a obok niego Szydło. Niestety, wróży to nam i Polsce, czarne lata. Może nawet być i tak, że rząd PiS, przepchnie kilka ustaw ,,dobrych" dla wyborców TERAZ, ale skutki ich w niedalekiej przyszłości będą opłakane. Ot, prezesik sobie porządzi, później zostawi cały bałagan dla innych rządów i partii. 
   Źle świadczy o prezydencie(nie) wszystkich Polaków, że nocą, niczym złodziej, udaje się do swojego szefa, aby odebrać wytyczne, plany na ostatni finisz kampanii wyborczej. Tym samym, obraża nas, ale przede wszystkim urząd. Urząd który sprawuje. 
Smutne, głupie, cyniczne i bardzo niepolityczne. 
     Czy podjeżdżając do prezesika na wygaszonych światłach, nie łamano prawa drogowego???? 

8 komentarzy:

 1. "Jako prezydent będę niezależny od Jarosława Kaczyńskiego" - ta wypowiedź pokazuje, że twoje insynuacje są całkowicie bezpodstawne. Przecież tak prawy, prawie święty człowiek na pewno ZAWSZE mówi prawdę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak pani rzecznik PiS, która dowiedziała się o Katyniu z przedwojennych pism i książek

   Usuń
 2. Jak to niejawnie, jak z 3 samochodami BOR? Gdyby to była wizyta ukrywana to zapewne podjechałby sam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo budyn sie boi jednym samochodem jezdzic a ponoc spacerki lubi.

   Usuń
 3. Hej! Kto Polak, na wybory!
  Pozdrowaśki!

  OdpowiedzUsuń
 4. jak media pełowskie nie pokazują to znaczy że wizyta ukryta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego ty taki glupi jestes?odpowiedz sobie sam na pytanie.

   Usuń
 5. Nie jestem fanem Dudy (prezydenta), ale uważam, że na tej posadzie nie jest gorszy od Szczykunowicza. Czy lepszy? To się okaże.Oby, co nie jest takie trudne. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń