wtorek, 1 września 2015

ZAKAŁA WOLNEJ SIECI

 Onet nie rozumie, co mówi 54 art Konstytucji RP. Niestety, bandytyzm tego portalu jest urągający wolnej sieci, prawa do wypowiedzi, a ich sztuczki z usuwaniem komentarzy i przywracaniem ich po dobie, czy dwóch, po ustaniu dyskusji, sa nagminne. To staje się czymś ohydnym i wstrętnym. Oni zapominają, że pracują tam dla nas, a nie, że my komentujemy dla nich. Poniżej próbka kilku komentarzy, które były złe przez kilkadziesiąt godzin:)
 
     

Marzenia, fantazje. Ostatnie ruchy prezydenta (nie) wszystkich Polaków, ukazują naszą przyszłość w czarnych barwach. To pewne, że będzie powtórka IV RP, tyle, że w gorszych rozmiarach. Wczorajsze choćby obchody S, pokazały nam nowy kierunek. A, że cyniczny, ohydny, cwaniacki? Prezes wie, co robi... 


Do sekciarzy argumenty nie docierają. Są oderwani od rzeczywistości, niczym prezydent(nie) wszystkich Polaków, który do dnia wyboru widział kraj w ruinie, a później odwiedził okulistę i okazało się, że Polska to piękny kraj. Wydaje mi się, że dyskusja z ,,tymi" traci sens, to półanalfabeci, nie potrafiący samodzielnie widzieć i słyszeć. Pozdrawiam:)Zdemolowano Polską oświatę za czasów rządów dwóch braci. Ja wiem, że PiS marzy o większej ilości lekcji religii niż matematyki, o wstrzymaniu nauczania o seksie itp. Nic z tego! Jeszcze PiS nie wygrał!!!


Panie Duda. Jako szef S wspiera pan jawnie i cynicznie PiS.Czy to nie ta partia mając dwuwładzę w latach 2005-2007 nie pacyfikowała strajkujących, nie zagłuszała telefonów bezprawnie, nie straszyła środowisk lekarskich kamaszami? Czy to nie było antyzwiązkowe?!!! Pomyśleć, że ta sama władza, pomimo takowych zachowań, nagradza szefów zw. zawodowych, wstawiając ich na swoje listy, gdy przestają być szefami S. Ludzi, których pan nie zaprosił, potraktował pan jak tych, co stoją tam gdzie ZOMO!!! Kim jesteś ty, p. Duda, aby o tym decydować? Co masz wspólnego z tamtym zrywem narodowym?!

                       onet.....gorszy niż cenzura w komunistycznej Korei.....

2 komentarze:

  1. Przyczepię się do jednego: nigdy nie było IV RP. Cały czas jesteśmy w III RP. Zmiana prezydenta to nie jest zmiana ustroju/konstytucji. Po drugie, onet współpracowałby bardzo dobrze z dyktatorami świata takimi jak Putin, czy Kim. Po trzecie zapraszam do siebie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Też mi kastrują komentarze. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń