czwartek, 3 grudnia 2015

DUDA podwładny prezesa

 ,,Szanowni państwo, to decyzje narodu. Powiedział dzisiaj prezydent(nie) wszystkich Polaków
   Chciałbym podkreślić, że decyzje dotyczące zamachu na demokrację, Konstytucję RP i TK, wydał PREZYDENT RP, nie wyborcy, bo w kampanii wyborczej Dudy i Szydło, nigdy nie było słowa o prywatyzacji Polski przez PiS, o zawłaszczeniu wszystkich urzędów potrzebnych do całkowitej władzy, władzy totalitarnej, władzy, która dobro swojej partii, nazywa prawem ludu, a to jest ponad PRAWEM!!! Było o gospodarce, bo kraj w ruinie, było o podwyżkach, zwiększonym socjalu, co skutkowało takim zwycięstwem PiS. 
   Dzisiaj Polacy patrzą z przerażeniem na rozgrywający się teatr, cyrk, dramat, tragifarsę. Dzisiaj wyborcy PiS, ci jednorazowi, ze smutkiem zadają sobie pytanie: po co to uczyniłem? Za późno, zapłaci Polska i my wszyscy. PiS już pokazuje arogancję dla wyborców, nie słucha, choć tak zapewniał głosu Polaków. Słucha jednych ust, najbardziej nielubianego polityka Kaczyńskiego. Człowieka, któremu nie ufa największa grupa wyborców. To on pociąga za sznurki, na których trzyma Dudę i Szydło. Nawet marszałka sejmu.
  Nocne załatwianie spraw ma jeden cel- jak najszybsze przejęcie wszystkiego, bo zapowiadając na kwiecień 5 stów na dziecko, kupili sobie trochę czasu, później ludzie zaczną przyglądać się im bardziej krytycznie. Ale będzie za późno. Już jest za późno. 
  Polska spłynie łzami. Tacy jak ja będą mieli głupią satysfakcję, tylko szkoda Polski i Polaków....

3 komentarze:

  1. Chyba Łukaszenka ma konkurencję, uczeń przerósł mistrza!

    OdpowiedzUsuń
  2. Lecz się volksdojczu!

    OdpowiedzUsuń
  3. jak mawiają, nadzieja matką głupich....ale ja mam jednak cichą nadzieję, że będzie to można jeszcze jakoś odkręcić i najpóźniej po 4 latach wrócimy do normalności.....

    OdpowiedzUsuń