sobota, 12 grudnia 2015

OCHRONA PREZESA

  ..policja będzie chroniła dom prezesa - mówi w rozmowie z Fakt24 wiceszef MSW Jarosław Zieliński. Minister odpowiedzialny za policję i BOR komentuje w ten sposób środki ostrożności, które zostaną podjęte podczas zapowiedzianej przez przeciwników PiS demonstracji pod domem szefa Prawa i Sprawiedliwości na warszawskim Żoliborzu. To jednak nie koniec rewelacji. Z ruchu zostanie wyłączona cała ulica, przy której stoi dom Kaczyńskiego. Oznacza to, że ci, którzy planują w niedzielę udać się pod dom szefa Prawa i Sprawiedliwości, będą mogli przechodzić tylko ulicą obok. - Z ruchu będzie wyłączona cała ulica - podkreśla wiceminister Jarosław Zieliński. I dodaje: Nie wyobrażam sobie, jak można w ogóle demonstrować pod domem osoby, która walczyła o wolność, walczyła o demokrację - mówi zniesmaczony polityk.- To jest nie do pojęcia." ( za Onet.pl)
   
       Doczekaliśmy czasów, gdzie szeregowy POSEŁ ma zapewnioną ochronę, połączoną z zamknięciem ulicy na czas pikiety czy demonstracji pod domem Kaczyńskiego. Tu żaden komentarz nie jest potrzebny, chyba, że uczepimy się, jakim prawem i kto za to zapłaci. Poza tym, jak Kaczyński walczył o wolność i demokracje, kiedy dzisiaj i jedno i drugie kopie, a samo zamknięcie ulicy godzi właśnie w tą WOLNOŚĆ i DEMOKRACJĘ! 
   Nie jest też on bojownikiem z czasów S, bo jakby nie patrzył należał do grona nielicznych, którzy nie zostali internowani, nie ukrywali się, a nawet nie zostali zatrzymani choćby na 48 godzin! Nawet milicja, partia, nie brała go poważnie. Ba, sam stwierdził, że dowiedział się o Stanie Wojennym w kościele!!!! :):)
   Przez ostatnie m-ce atakował PO za znane nam ośmiorniczki, a sam wydawał krocie na prywatną ochronę, utrzymywaną za kasę podatników, za którą kupiłby sobie TONY ośmiorniczek! I chyba tyle w temacie! 

        

8 komentarzy:

 1. Zaraz zaraz bo na Mokotowie zawsze 13 grudnia policja też chroniła dom pewnego generała- może to tradycja????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy pisałem, to akurat CAŁA ulica miała być zamknięta!!!

   Usuń
 2. O to właśnie chodzi, żeby Kaczyński poczuł się zdrajcą, jak Jaruzelski, choć jeśli chodzi o tego drugiego, to miał znacznie więcej klasy jako człowiek.

  OdpowiedzUsuń
 3. To nie jest szeregowy POSEL manipulatorze, jest szefem partii, ktora zdobyla wiekszosc w wyborach i utworzyla rzad wiekszosciowy...
  smieszny blog, smieszna propaganda i infantylne poglady.
  gorszy sort?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To niech partia której szefuje wynajmie mu ochronę. Ze składek partyjnych, a nie z podatków społeczeństwa! Za komuny tzw."służby publiczne" chroniły dygnitarzy partyjnych. Czyżby powrót prezesa do komuszych rozwiązań? Pewnie po ojcu tak ma...

   Usuń
 4. faktycznie, zabłysnąłeś komentarzem. Jako szef partii, nadal pozostaje TYLKO posłem, a nie zarządcą folwarku, tj. Dudą i Szydło, a nawet marszałkiem....

  OdpowiedzUsuń
 5. Obawiam się, że na marsze KOD będą nasyłać łysoli z baseballami. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...po co? Wystarczy przecież info o "zagrożeniu bombowym" i służby będą mogły interweniować w imię "bezpieczeństwa" uczestników demonstacji!!!
   ...wszystko "demokratycznie", w zgodzie z "prawem", bez kosztów wynajęcia "bejsbolistów" :-)

   Usuń