czwartek, 10 grudnia 2015

KŁAMCA i UZURPATOR

   ,,Powiedzmy Polsce, że ci, którzy chcą dziś oszukać Polaków, nie znajdą poparcia. Natomiast ci, którzy chcą dobra Polaków, to poparcie otrzymają - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w trakcie dzisiejszych uroczystości upamiętniających ofiary katastrofy smoleńskiej. - Bite są rekordy hipokryzji przez ludzi, którzy uważają, że demokracja jest zagrożona - dodał" ( za Onet.pl)

      Prezes mówi w liczbie mnogiej, damy, zrobimy, wytrwamy. DLACZEGO więc na czas kampanii wyborczej Dudy, Szydło, pochował po kątach Macierewicza, Ziobrę, Kamińskiego, Smoleńsk, TK, ułaskawienia, Konstytucję, opór wobec UE etc etc. Wiedział doskonale, że nie tylko nie zdobyłby większości w parlamencie, ale może i nawet przegrałby wybory?!!!! Dzisiaj cynicznie twierdzi, że oni mają rację, jednocześnie próbując zakazywać demonstracji, pikiet, pochodów czy marszy przeciw PiS. Czyż to nie łamanie demokracji, Konstytucji RP i prawa do wyrażania siebie?!!!! Chwilę po katastrofie smoleńskiej, on wespół z Macierewiczem i ludźmi PiS, twierdzili, wykrzykiwali pod pałacem ówczesnego Prezydenta RP oskarżenia o współudział w zamachu, w spisku z Putinem, o krwi na rękach Tuska i Komorowskiego. Wtedy PODOBNO nic nie mogli zrobić, bo sądy i prokuratura była upolityczniona. Dzisiaj mogą, więc GDZIE TE DOWODY?! Macie , to dawać, nie, to do kryminału za fałszywe oskarżanie, za pomówienia najwyższych osób, czy urzędów w Polsce itp. Czy prezes, okazując nam, Polakom arogancję, chce pokazać iż jesteśmy idiotami? Jeszcze kilka m-cy prezesiku, ludzie zrozumieją swój błąd....

1 komentarz:

  1. "Jeszcze kilka m-cy prezesiku, ludzie zrozumieją swój błąd...." - część może zrozumie, ale zawsze zostanie "ciemny lud".
    Natomiast niedługo będą przedstawione dowody zbrodni smoleńskiej: "Wiosną film "Smoleńsk" wejdzie do kin". Myślę, że mając taki materiał dowodowy ruszy nowa komisja śledcza albo sejm od razu uchwali, kto winny.

    OdpowiedzUsuń