wtorek, 2 lutego 2016

SZYDŁO ŁGA


    Gdy pisałem kilka miesięcy temu, że w kampanii wyborczej, Szydło pokazuje nam pustą teczkę, zostałem obrzucony wyzwiskami. Tak silna była wiara w TECZKĘ, niczym lata temu w czarny neseser Tymińskiego. Dzisiaj już chyba każdy normalny wyborca wie, że sławetna teczka, mogła jedynie zawierać podpowiedzi prezesa do mowy trawy pani Szydło. 
   ,,Frankowicze" już zobaczyli jak była ,,przygotowana" ustawa mająca im pomóc( osobiście nie do końca jestem przekonany, aby to uczynić). Podatek bankowy, ubezpieczeniowy sprawił iż banki przerzuciły koszta na klientów. Towarzystwa ubezpieczeniowe podwyższyły wszystkie typy ubezpieczeń, w tym OC nawet o 200 zł!!! Sklepy również przerzucą podatek na klientów i dostawców. Rząd nic nam nie daje, ale zabiera!!!
   Co do kolejnego projektu, socjalnego, kolejnej formy zapomogi, 500+, pisałem wiele razy. PiS w kampanii obiecał nowe miejsca pracy i godziwą zapłatę za nią. I to jest rozwiązanie, a nie OKROJONE 5 stów! I to nawoływanie, aby bogaci nie brali:):) Niby dlaczego? Dlatego, że pracują po kilkanaście godzin na dobę, nie oglądając się, czy ktoś im da?!!!! To samo nawoływanie będzie przy podniesieniu wolnej kwoty od podatku:) 
  Pani premier uważa, że wdrożenie ustawy 500+ wpłynie na wszystkie choroby, które wysypały się w Polsce. Niż demograficzny? Pięć setek nie uratuje, mieszkania dla rodzin, godziwe wypłaty mogą na to wpłynąć, na pewno nie kolejna forma rozdawnictwa! 
 Na koniec zacytuję jej pomagiera: ,, stroną formalną programu i wypłatą pieniędzy zajmą się samorządy, które otrzymają na to 300 mln zł. Te środki będą przeznaczone głównie na zwiększenie zatrudnienia w samorządach. Z szacunków ministerstwa wynika, że do realizacji przedsięwzięcia będzie potrzebne 7 tys. dodatkowych urzędników."
   
         ZGADNIJCIE  kto otrzyma pracę przy obsłudze tego populistycznego projektu? Pamiętacie: nikt, kto wykrwawił się w kampanii wyborczej, nie zostanie pozostawiony bez pracy i pomocy? 
                                           MIŁEGO DNIA:)

3 komentarze:

 1. Trzeba być masochistą lub tym specyficznym ludkiem, by na nich głosować. Niestety, stało się to przy bierności prawie połowy Polaków uprawnionych do głosowania. Trudno. Przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyjemy pisowiecki! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komuch zawsze przeżyje,nawet wtedy gdy dostanie emeryturę po sprzedawczykach

   Usuń
 2. "Szydło łga" - bez przesady, ma tylko specyficzne poczucie humoru. Były już miliony przyjętych uchodźców, mamy normalnie funkcjonujący trybunał konstytucyjny i wiele, wiele innych dowcipów.
  Ostatni, skierowanie 500+ do sejmu: "...z tego programu skorzystają wszystkie polskie rodziny..." - niestety, dostrzegam brak poczucia humoru zwłaszcza wśród rodzin 2+1, 1+1 (samotna matka z 1 dzieckiem omal mnie nie zlinczowała jak jej włączyłem wystąpienie Beatki).

  OdpowiedzUsuń