czwartek, 9 marca 2017

MAZUREK w PODZIWIE


      ,,W naszej ocenie decyzja o wyborze Donalda Tuska nie wróży niczego dobrego Europie – powiedziała rzecznik PiS Beata Mazurek. - Gratuluję odwagi pani premier i ministrowi Waszczykowskiemu – dodała."

          Pani Mazurek, gratuluje pani, p.o. premiera, pani Szydło tego, że zrobiła to, do czego zobowiązała ja rada polityczna PiS? A co to, premier jest dla partyjnych dyrektyw? To ona otrzymuje polecenia z gabinetu szefa partii i nawet tego nie ukrywają?!Poza tym, przy wyborze Tuska, okazało się, że tego rządu, za jego działania, nikt już w Europie nie bierze na poważnie. Dalej trzeba łamać prawo, Konstytucję, zamieniać w mediach podwójną ciągłą na przerywaną, wymazywać znaczki WOŚP z marynarek, dalej trzeba twierdzić, że sprawiedliwość ( jakaś dziejowa), jest ważniejsza niż obowiązujące prawo, przy czym sprawiedliwość wycenia Kaczyński i jego partia, dalej trzeba sprawiać, że sekretarz CZEKA do późnych godzin nocnych aby podpisywać dokumenty, dalej trzeba mówić frankowiczom, żeby dali sobie radę sami , dalej trzeba ludzi, którzy ciężko pracują, płacą podatki i ( o paradoksie) utrzymują elektorat PiS, tzw. socjalny,.nazywać gorszym sortem,ludźmi specjalnej troski, komuchami, zdrajcami etc etc.Dalej trzeba skłócać naród, wmawiając swoim wyborcom, że są kwiatem polskiego patriotyzmu, że są lepszym gatunkiem. Dalej trzeba sprawiać, że polscy przedsiębiorcy przenoszą firmy za granicę, a nowi inwestorzy omijają Polskę szerokim łukiem. Z kim od początku rządów, spotkał się sekretarz, czy p.o. premiera? Nie liczmy szczytu NATO, bo to zasługa PO-PSL. Prezydent dużego państwa Europy, leci do USA a tam, spotyka się TYLKO z Polonią i odwiedza kościoły?! Ludzie, Polacy, czy wy tego nie dostrzegacie?! Spokojnej nocy, radosnej, bo Tusk wygrał, a największym przegranym, jest pełniąca obowiązki premiera, pani Szydło, pod wykonawczyni poleceń partyjnych. 

4 komentarze:

 1. Nie jestem fanem pana Tuska i nieraz krytykowałem. W obecnej sytuacji, szkodzenie mu uważam za wielkie świństwo i antypolskie działanie. Obecne ich wypowiedzi to tylko łabędzi śpiew, a może raczej kaczy. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kaczyński zieje nienawiścią. Ten człowiek spaliłby połowę Polski, wybił ludność aby załatwić Tuska. Pozdrawiam i dzięki

   Usuń
 2. Dzień dobry! Pozdrawiam z Krakowa. Właśnie dzięki podanemu w jednym z komentarzy pod artykułem o ostatniej wizycie Kaczyńskiego na Wawelu linkowi do Pańskiego blogu trafiłam tutaj i włączyłam Pański blog do "Ulubionych" już na stałe :) A dlaczego piszę ten komentarz? - Ano, przyszła mi do głowy taka myśl. Pan jako autor powyższego wpisu o Mazurek mógłby, w ramach uświadamiania fanów prezesa czyli jego sekty, kopiować ten wpis w odpowiedzi na ich zazwyczaj wulgarne i kompletnie bezmyślne hejty . Wszystkiego dobrego! KRK:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie za miłe słowa. Szkoda, że jednak fakty nie przemawiają do rozumu fan clubu PiS. To najbardziej zdyscyplinowani wyborcy w Polsce. I, jeśli opozycja nie zjednoczy sił, zamiast wiecznych kłótni, a ich elektorat nie stanie się zdyscyplinowany, grozi nam gehenna nie przez dwa najbliższe lata, ale w perspektywie 6-10 lat. Miejmy nadzieję, że opozycja pójdzie po rozum do głowy i wszystkimi siłami przeciwstawi się dyktaturze Kaczyńskiego. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wizytę oraz komentarz:)

   Usuń