sobota, 4 marca 2017

PYTANIE


  Ostatnio p.o. premiera, Szydło, leżała w szpitalu. Czy pani TEŻ otrzymywała takie posiłki, jakie dają w szpitalu we Włocławku? Poniżej zdjęcie kolacji, wydanej o 16.30. I to ma starczyć do śniadania:)

     

12 komentarzy:

 1. Gdzieś w blogu mam podobne zdjęcia z różnych szpitali. Najbardziej bulwersujące to te pokazujące posiłki dla pań po porodzie: w Szwecji i w Polsce. Pozdrawiam!
  PS. Też nie wiem co dzieje się z Essoxem. Od kilku dni nic nie pisze w swoim blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam, gdy leżałem w tym właśnie szpitalu, dostawałem 3 posiłki, hm, posiłki, zamiast 5, bo mam cukrzycę:) Wytrzymałem dwie doby, wypisałem się i pojechałem do innego szpitala. Miłego

   Usuń
 2. Pani Premierka dostała to samo tylko bez jajka żeby jej się sny erotyczne nie sniły

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :):):) dobre:):) Dzięki za wizytę i..kom.

   Usuń
 3. Zapewne jej sala, jak i posiłki a szczególnie medyczna opieka-bardzo różniła się od pozostałych pacjentów szpitala. I to jest to, co pokazuje nam wszystkim bez wyjątku (tę rzekomą, wielce wspaniałą demokrację i narodową równość) o reszcie, nie wspomnę. Żałosna ohyda!

  Jak wygląda pobyt w szpitalu przeciętnego (Kowalskiego) przekonałem się z autopsji, jak wielu z nas :(

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Ta obecna władza, miała być nieoderwana od ludzi, a głos suwerena nade wszystko:) Znowu przypomną sobie, kilka tygodni przed wyborami. Mam nadzieję, że nie wygrają, bo chciałbym dożyc chwili, gdy zaczną odpowiadać przed sądami karnymi i Trybunałem Stanu. Dzięki za komentarz i miłego dnia:)

   Usuń
  2. No właśnie (miała być) ale nie jest, a głos suwerena wcale się nie liczy. Również mam nadzieję, że będzie jak opisałeś i oby stało się to jak najszybciej. Szacun!

   Usuń
  3. Dzięki:) No to poczekamy razem i pewnie jeszcze z 60-70% Polaków, tylko że zaakceptowali dzisiaj reformę dotyczącą sądownictwa, projektu made in zero, czyli Ziobro. Pomyśleć, że kilku osób zabrakło z rządzącej wtedy koalicji PO_PSL, aby ten człowiek stanął przed Trybunałem Stanu, a teraz sam wyznacza granice prawa, czy raczej bezprawia, bo przecież w/g nich ważniejsza jest sprawiedliwość. Drugi ułaskawiony z kolei, ma dostęp do wszystkiego, bo kieruje spec słuzbami, a ciąży tak naprawde na nim wyrok bezwzględnego więzienia i zakaz zajmowania kierowniczych stanowisk. Ot, k@rwa doczekaliśmy wyśmienitej zmiany PANÓW:) Pozdrawiam

   Usuń
  4. Zgadza się, lecz mimo to wszystko-myślę, że niebawem z wielkim hukiem runą w dół jaki wykopali- nie tylko dla nas Polaków, ale przede wszystkim dla siebie samych i to będzie ich najsłuszniejsza nagroda-którą sami sobie szykują... (pseudo panowie)! Mam nadzieję, że niebawem ten właśnie czas się ziści-a zatem cierpliwie poczekajmy, a potem będzie czas na zrobienie z nimi właściwego i stosownego do ich poczynań porządku :) Wszystko ma swój czas, początek i koniec a więc tego się trzymajmy, a nade wszystko bądźmy dobrej myśli :)

   Wystarczy, że Donald Tusk przejdzie-czego mu i nam Polakom życzę :) Szacun!

   Usuń
 4. Akurat o sprawy takie jak posiłki w szpitalu bym się nie martwił. Tak jest na całym świecie i nie wiem czy jest sens z tym walczyć, bo różnica w posiłkach szpitalnych to tak naprawdę sprawa mało istotna i mało "szkodliwa społecznie". ;) Równie dobrze można by przyczepić się do innych kwestii - własny kierowca, ochrona, duże zarobki itp. Zawsze VIPy będą miały lepiej i pozostaje nam chyba tylko się z tym pogodzić. Oczywiście gdyby pani premier zrezygnowała z lepszych posiłków na rzecz tych "zwykłych" - zaplusowałaby z pewnością w oczach niektórych ludzi . Pozdrawiam.

  Łopatologicznie o sytuacji politycznej w Polsce:
  PolityczneSpory -blogspot.

  PS. Nie kasuj postu! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie tyle chodziło mi o porównanie, ale o sytuację wyżywienia w szpitalach. To urąga wszelkiemu szacunkowi dla pacjenta, który płaci całe życie, niemałe składki. Pozdrawiam serdecznie i...dzięki:)

   Usuń
 5. niestety !! , ale każdy polityk który jest przy korycie - w rządzie- to w szpitalu i nie tylko tam ,jada zdecydowanie lepiej od reszty społeczeństwa. Politycy opozycji zresztą też tak jadają zwłaszcza jak byli długo przy korycie, poza tym bogaci również.

  OdpowiedzUsuń