piątek, 7 grudnia 2012

PROSZĘ CIĘ JAROSŁAWIE

Od wielu dni, PiS broni ich formy pojmowania wolności słowa. Marsze, konferencje próbujące narzucić PRYWATNEMU wydawcy zatrudnianie nielojalnych pracowników itp.
  W związku z powyższym, chciałbym prosić to ugrupowanie, aby zorganizowało wiec przeciw zakazowi wyemitowania w Magazynie Ekspresu Reporterów , dokumentu o  gdańskiej szkole im. św. Jana de La Salle. O pijaństwie, ptakach pokazywanych uczennicom itp. Ten sad, który w oczach ,,łopozycji" jest na usługach politycznych, oczywiście PO, wydał chyba zły wyrok. Wszak wolność słowa jest dla wszystkich dziennikarzy, nie tylko dla tych piszących o trotylach,zamachach, mordach smoleńskich.
  I jeszcze jedno- na forach wszyscy komentatorzy, tak wspierający Kaczyńskiego,w tej sprawie nabrali wody w usta. Jest to dla mnie przykład ich cynizmu, hipokryzji i zwykłej łobuzerii. Kler nadal jest ponad prawem, ponad wszelką krytyką. Niestety......

2 komentarze:

  1. W Indiach święte krowy chodzą w stroju naturalnym, u nas, te płci męskiej noszą czarne sukienki zaś samice upodobniają się do pingwinów.Jesteś idealistą. Jak możesz wymagać od podopiecznych, żeby krytykowali swoich mocodawców. To jest mniej więcej tak, jakbyś wymagał od PO, żeby domagali się w TVN i GW publikacji o "patriotycznych" poczynaniach Żydów po wkroczeniu wojsk sowieckich na tereny polskie w 1939 roku lub o "chwalebnych" poczynaniach NKWDzistów pochodzenia żydowskiego w okresie stalinowskim w Polsce. Moja rodzina tragicznie doświadczyła ich działalności, zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku .

    OdpowiedzUsuń
  2. Tacy "prawi i sprawiedliwi"? Jakoś trudno uwierzyć. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń