poniedziałek, 17 grudnia 2012

ZAUFANIE sondażowe

 CBOS podał wyniki kolejnego sondażu. Nie było zaskoczeniem, że najbardziej wiarygodnym politykiem okazał się Prezydent Komorowski. Nikogo też nie zaskoczyło ,,zwycięstwo" Kaczyńskiego w braku zaufania. Oczywiście zwolennicy PiS znowu będą zapewniać nas,że tak jak wybory, tak i sondaże( ciągle zbliżone wyniki) są wypełniane przez PRZYPADKOWE społeczeństwo. Znowu wszyscy kłamią. Nie kłamią ci, którzy piszą,że to Kaczyński jest wzorem dla milionów polaków, że to PiS jest najlepszą, najbardziej pokojową partią wszech czasów. Tylko media rydzykowo-kaczyńskie są obiektywne, pełne dobrej rzetelnej roboty dziennikarskiej. I gdy nadejdą kolejne wybory, PiS wtopi, znowu okaże się, że były one fałszywe, bo nikt nie miał prawa wygrać z wielkim Jarosławem. A prawda jest taka, że to oszołom, który za moje pieniądze ma speca od ( cyt): zamydlania oczu. 
  Tyle PiS krzyczy o nieleczeniu dzieci, braku pieniędzy na wszystko, a w tym samym czasie, facet od PR bierze potworne pieniądze za image prezesa i innych członków partii mylnej nazwy. Niech żaden ze zwolenników PiS nie wmawia, jak to było na forum,że to jest kasa PiS, bo to są pieniądze podatników. Czyli moje i większości ludzi, nie chcących mieć nic wspólnego z tymi opętanymi ludźmi. Mam nadzieje,że doczekam badania kandydatów na parlamentarzystów, że doczekam niedopłacania w utrzymaniu partii. Wszak mają swoje składki i niech sobie radzą. I czekam,że za każde pomyje wylewane na innych politycznych przeciwników, zacznie się w Polsce karać. Tak jak każdego, normalnego człowieka. Faktycznie, tak za czasów Lecha K. jak i teraz, ścigano za obrazę Prezydenta, ale Kaczyński, Macierewicz, czy Hofman mogą mówić, oskarżać o wszystko. Ich żaden sąd nie rusza. Dlaczego?.....

7 komentarzy:

 1. Kaczyński i spółka są potrzebni władzy. Każdej władzy niemalże. To stary chwyt dziewczyn, niezbyt urodziwych, które chcąc mieć wzięcie brały ze sobą do towarzystwa jeszcze brzydszą, by na jej tle błyszczeć. Na tle Kaczyńskiego i spółki każda partia będzie błyszczeć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważam. Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Czyli Kaczyński działa na rzecz PO. Co za dwulicowość:):):)

   Usuń
  3. PIS dla PO jest niczym antysemityzm dla Żydów.

   Usuń
 2. Kaczyński i jego eunuchy są jak trupy z szafy Lesiaka - wyciąga się ich w najbardziej krytycznych momentach. Z czasem pacjent się na to "lekarstwo" uodparnia, stąd potrzebne są coraz wyższe dawki

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż, kłania się odwieczna prawda - nic tak nie deprawuje, jak władza. Stąd wniosek, że nie wiem jak bardzo szczytne hasła na drodze jej zdobycia, to w którymś momencie dochodzi do rozejścia się szczytnych haseł z upojeniem się miejscem na tzw. szczycie i poczuciem ułudy siły i władzy nad innymi. Ułudy, ponieważ każda władza kiedyś wreszcie się kończy, przychodzi następna i jazda w dążeniu do władzy zaczyna się od początku. Przypomina mi się twierdzenie już nieżyjącego mojego znajomego, który pozostawał w szeregach władzy li tylko lokalnej, ale zawsze władzy /etyka i moralność ludzi sprawujących władzę na każdym jej szczeblu jest taka sama - oczywiście w pewnym uproszczeniu/: polityka to taka k...., którą każdy może p........!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie lubią Prezydenta bo jest podobnie niedoskonały jak większość społeczeństwa. Zupełnie przeciętne wykształcenie i nieobycie może się podobać. Swojak to najlepsze określenie. Niestety to, że intelektualne elity mają inne zdanie to nic nie zmienia. Demokracja sracja.

  OdpowiedzUsuń