środa, 5 grudnia 2012

ANTY AGENT TOMCIO

Od kilku dni szaleje w mediach rozwścieczony Tomek, zwany agentem. Nie ma w tym nic dziwnego, wziąwszy pod uwagę nazwę partii, której jest reprezentantem. Niestety, ale media, dla samej sztuki przetrwania, opisują i cytują te jego bałwochwalcze oratorstwo. Nie przeraża mnie stan naszych służb, mających takich jak on agentów, obezwładnia mnie natomiast głupota tego człowieka i jego brak krytyki w stosunku do siebie. On nadal uważa siebie za byłego co prawda, ale jednak, agenta nr 1 w Polsce. Agenta, który NIE WIEDZIAŁ iż jest fotografowany. To dopiero poziom szkolenia i przygotowania do służby. Pełen profesjonalizm, tyle,że w odwrotnym kierunku. Ten gość ukazuje nam, jakim człowiekiem, chętnym pracować w służbach, nie należy być. Dziwi mnie,że przeszedł on testy psychologiczne przed zaakceptowaniem jego kandydatury do pracy w spec służbach.
   Czy naprawdę, PiS, przyciąga same dziwaczne osoby. Agent, Macierewicz, Hofman, Kaczyński i wielu, wielu innych. To skupisko ludzi, mających wiele do powiedzenia w tematach, o których nic nie wiedzą, stało się partią, godzącą w nasze państwo. PiS, stanowi realne zagrożenie dla demokracji kraju. Czy elektorat, popierający takiego np. Macierewicza, nie zrozumie nigdy, że oni szkodzą Polsce? Czas przejrzeć na oczy, czas, na odsunięcie od sal poselskich, senackich,ludzi, którzy nas ośmieszają.....

1 komentarz:

  1. Kawał błazna i łobuza z tego Tomka, zwłaszcza że "zmusił" do łapownictwa Panią B. Sawicką, czym naraził na szwank nieskazitelną opinię PO. Ten Pan niewiele różni się od wielu innych "geniuszy" zasiadających w Sejmie, Senacie i rządzie. Mnie już nic nie zdziwi po tym, jak Macierewicz został szefem MSW, Lepper Ministrem Rolnictwa, Giertych Wicepremierem, Hall szefem MEN, Niesiołowski Wicemarszałkiem Sejmu, Pitera zwalczała korupcję a sportem zajmuje się Ministra Mucha. Ludzi kompetentnych w tym rządzie, jak na lekarstwo, czego najbardziej jaskrawym przykładem jest sam Pan Premier. Cały miot styropianowych wichrzycieli i nieudaczników kwalifikuje się do zamkniętego rezerwatu. Tam mogą eksperymentować na sobie i tłuc się do utraty tchu. Ludzi uczciwych i kompetentnych w Polsce nie brakuje, tylko trzeba umożliwić im sprawowanie władzy.

    OdpowiedzUsuń