czwartek, 20 czerwca 2013

PREZES PiS

 Pani Nowicka( nie lubię Jej) powiedziała kilka gorzkich, ale jakże słusznych słów o prezesie PiS. W pełni podzielam Jej osąd, mogę tylko dodać, że prezes jest na najgorszej z dróg. Jedno jest pewne-jego żądza władzy jest tak ogromna, że nie cofnie się przed niczym.Przed żadnym łotrostwem, łobuzerią czy szkalowaniem.Teraz przypodobać się chce kościołowi, bo liczy na agitację z ambon.Obiecał chyba już wszystkim grupom społecznym pomoc.I tak, w końcu doczekamy się mieszkań, dróg, przedszkoli, szkół. WSZYSCY będą mieli lepsze płace i pracę.Paliwo stanieje, komuchy, żydzi będą osądzeni( za co?). Obecna władza stanie przed trybunałem a nawet sądem. Brzmi jak bajka, wiem, bo każdy normalnie myślący człowiek wie, że, gdyby PiS wygrało wybory, to: rozpocznie się budowa pomników Lecha K. Rząd nie podejmie żadnej ustawy, bez konsultacji i akceptacji episkopatu.Okaże się,że Antek M. będzie miał wszystkie pozwolenia na podsłuchy, zatrzymania, przesłuchania ludzi, których uzna za podejrzanych w sprawie Smoleńska, a że dotąd podał ok 20 wersji zamachu, to i podejrzanych będzie bardzo wielu.Nauka o seksie, związki partnerskie, homoseksualiści, ateiści,aborcja, in vitro znikną z języka polskiego.W kraju znowu będą wyrastać kościoły,za to znikną inne wyznania. Z obiecanych mieszkań, płac, zapomóg nie będzie nic, bo....Tusk i Komorowski nie zostawili mu kasy, a on myślał, że coś jeszcze jest. Zacznie się IV RP bis, ale 100 razy gorsza, wszak musi zagłuszyć sumienie w związku z tragedią. Znowu spec służby będą pracowały tylko dla PiS, szukając haków na opozycję i ludzi, którzy się nie zgadzają z prezesem.Znowu TVN, Polsat, TVP będą miały cykliczne ramówki, gdzie 60 min należeć będzie do rozgłośni propagandowej ,, halo, halo, tu TKM" Jak się skończy ten cyrk? Po dwóch latach poparcie dla rządu Kaczyńskiego spadnie tak samo, jak spadło dla ówczesnego prezydenta Lecha, czyli ok 8 %. Pocieszające dla Jarka jest to, że brat ma już pomniki, nazwy ulic, szkół. A, że był najgorszym z wszystkich prezydentów? Jak porządzi dłużej i w książkach od historii będzie półbogiem, a może wdzięczny kler, ,,wybłogosławi" Lecha?:)
    

5 komentarzy:

 1. po łebkach przeczytałem to co ci ślina na język przyniosła i dam ci dobrą radę pisz pamiętniki i chowaj je głęboko przed światem. Nie daj boże zeby kiedyś przeczytały ten twój ślinotok twoje dzieci bo powiedzą ze miały ojca debila.Będą się zastanawiały i żyły w niepewności czy ten debilizm nie jest przypadkiem dziedziczny.Mniej na uwadze swoje potomstwo i ich zdrowie psychiczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrząc na Twój komentarz, widzę człowieka zakompleksionego, pełnego pogardy do innych, za to uważającego się za mentora, katolika, Polaka, prawdziwego Polaka. A jesteś zwykłym prostakiem i chamem. Nie wracaj, bo brudzisz to miejsce.

   Usuń
 2. Przeczytałem i stwierdzę krótko...Straciłem trochę czasu, ale więcej tego samego błędu nie popełnię komentując te brednie !

  OdpowiedzUsuń
 3. Wypełniasz polecenia słońca peru - pełna mobilizacja w internecie, mówimy i piszemy tylko o sukcesach, wszystko jest, było i będzie sukcesem. Oponentów dyskredytować, negować każdą wypowiedź, mających inne zdanie sprowadzać do poziomu "kiboli, oszołomów, moherów i faszystów". Z pewnością dostaniesz premię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymieniając tych kiboli, faszystów itp, sam przyznajesz,że to najwięksi czciciele Jarosława....

   Usuń