wtorek, 11 czerwca 2013

ROKITA A DZISIEJSZOŚĆ

 Komornik zajął majątek należący do byłego posła PO Jana Rokity - informuje radio RMF FM. Ta decyzja to ma związek z przegranym procesem z byłym komendantem głównym policji Konradem Kornatowskim. Suma, z którą zalega Rokita, to prawie 350 tysięcy złotych.
    Popieram,tak skazanie,jak i egzekucję. Mam nadzieję,że od teraz,każdy polityk pomyśli dwa razy,zanim wypowie zdanie. Dotyczy to zwłaszcza takich,jak Antek M., Jarosław K. itp.
    Dziwię się,że za zdanie o fabrykowaniu dowodów,o nazwaniu Kornatowskiego nikczemnym,zapadł taki wyrok.Dzisiaj jesteśmy świadkami wyzywania sądów od komuchów,sb-ków,żydów i nic się nie dzieje.Dzisiaj Premier i Prezydent mają krew na rękach,rząd wydaje gigantyczne pieniądze na ukrywanie dowodów zamachu w Smoleńsku,dzisiaj słyszymy dziesiątki bredni pod adresem demokratycznie wybranego Premiera i.........cisza.
  Zastanawiać może,czy czas sprawowania rządów przez bliźniaków,nie został wykorzystany do znalezienia HAKÓW na ówczesną opozycję i stąd brak reakcji oskarżanych,poniżanych,ośmieszanych.
  Mam nadzieję,że ta egzekucja,zamknie niewyparzone buzie co niektórych pseudo polityków.

5 komentarzy:

 1. uuuuuuuuuuuuu POczytny jesteś :))))

  OdpowiedzUsuń
 2. cieszę się ze wpadłem na ten blog. Ciekawe czy faktycznie ten wyrok powstrzyma posłów - zwłaszcza z PiS ( to nie moja wina że partia ta przyciągnęła takie oryginały "jednej treści")przed oczernianiem , rzucaniem oskarżeń o których zresztą wiedzą dobrze iż są nieprawdziwe, pluciem na każdego kto tylko jest z innej opcji, lub ma poglądy inne od ich własnych. Za wulgaryzację życia społecznego, za spadek kultury dyskusji w 90% odpowiadają politycy PiS. I ich zachowanie się w rodzaju krzyczącego złodzieja -" łapaj złodzieja" im głośniejsze niczego nie zmieni. Pozdrawiam Jerzy105

  OdpowiedzUsuń
 3. Ratunku! Komornik z Kornatowskim mnie "biją"! A tymczasem okazało się, że łże. "Premier z Krakowa", współtwórca "sukcesu" jakim jest konkordat. Do PO (nie moja bajka) ma pretensje o usunięcie z partii, tłumaczy to sprawami politycznymi. A tymczasem okazało się, że od kilku lat (6?) nie płacił składek. Szumu narobił, znaleźli się ludzie którzy chcieli go wesprzeć finansowo. Kogo z nich zrobił? Nie śmiem oceniać, kogo robi z siebie.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby tego było mało,pisząc o braku środków do życia,siedzi i odpoczywa za granicą.Fenomen:):) Miłego dnia:)

   Usuń
 4. Tak powinno byc z kazdym, za oszczerstwa i pomowienia - kara. Ale czy jest? To co mówi Antoni M. już dawno powinien być bankrutem. A tu proszę jednych można oskarżyć innych nie

  OdpowiedzUsuń