wtorek, 15 października 2013

KAMIENICZNICY???

 za Onet.pl:
    
,,Paweł Kościelny, ekspert biura, uznał, że nowelizacja prawa w celu ochrony mieszkańców jest niepotrzebna. W uzasadnieniu napisał: "Mieszkańcy mogą wodę do picia kupić w sklepie albo przynieść ze źródła wody oligoceńskiej. Dla zachowania higieny mogą udać się do znajomych lub rodziny. W ostateczności mieszkańcy kamienicy pozbawieni dostaw wody mogliby ją opuścić". 

    Taką odpowiedź mógł napisać ktoś chory, bądź człowiek ODERWANY od rzeczywistości. Dodam,że chodzi o wykupowaniu za bezcen starych kamienic z lokatorami, których ochrania parasol bezpieczeństwa 3 letni, ale nowi właściciele zamykają wodę itd. Muszę przyznać,że nowelizację do tego chłamu legislacyjnego, złożył poseł PiS i właśnie taką odpowiedź otrzymał od eksperta sejmowego. Zakrawa to na kpinę z ludzi, z życia i z odpowiedzialności za swoją pracę. 
     Nie napiszę więcej, bo mnie krew zalewa..... .

2 komentarze:

  1. I właśnie o take Polske Bolek skakał motorówkom bez płot:))) Nie będę Ci przypominał, jakie ugrupowanie rządzi obecnie Polską, w tym Sejmem. Mnie krew zalewa od dłuższego czasu. Forum Onet już sobie odpuściłem (ze względów "zdrowotnych"). "W temacie" polityka uzewnętrzniam się jedynie u Ciebie i Probusa. Kto teraz ma się zajmować takimi "drobnostkami". Ważniejsze jest referendum w stolicy, katastrofa smoleńska, czy też inne dyrdymały. Krwiożerczy kapitalizm zagościł u nas na dobre. Chwała wam za to zwasalizowani styropianowcy - wichrzyciele i nieudacznicy! Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń