środa, 23 października 2013

WOJEWÓDZKI

   Stało się. Po eskalacji nienawiści do wszystkiego, co nie z PiS, nastąpił barbarzyński atak na Kubę Wojewódzkiego. Atak, który nie miał prawa się zdarzyć. Nie trzeba być fanem Kuby, ale trzeba potępiać taką formę wyrażania swej nie akceptacji do innych poglądów.
    Przerażające są komentarze publicystów prawicowych, którzy nawet w takiej sytuacji potrafią odwrócić kota ogonem, pisząc np. że Kuba czekał długo na pomoc lekarską, bo do tego doprowadziły...rządy PO. To szczyt hipokryzji i populizmu.
    Chciałbym, no, może w wyobraźni, aby takiego ataku dokonał przeciwnik jakiegoś dziennikarza z GP, TV TRWAM itp. Wtedy w ciągu jednej doby, PiS zwoływałby konferencje prasowe, żądał głów Premiera, min. sprawiedliwości itd. Czy Wy potraficie to sobie wyobrazić? Smoleńsk dwa.
   Ja w każdym bądź razie potępiam siłowe okazywanie swej odmienności na poglądy inne od moich. To straszne, że w jednym kraju, tyle wrogości i nienawiści. Czy winni takiego stanu rzeczy staną kiedykolwiek przed sądem?.... .

      PS. W ostatnich dniach zaistniały nowe informacje na powyższy temat. Co prawda o coca-coli nie informował Kuba W., bo to z podszywanego konta, ale nawet jeśli ta ciecz była nieszkodliwa, ATAK pozostaje atakiem. Napaść napaścią. Łobuzeria łobuzerią. Nie w ten sposób pokazuje się odmienność zasad, poglądów itp. 

17 komentarzy:

 1. Gwałt niech się gwałtem odciska,

  A ze słabością łamać uczmy się za młodu!  Dzieckiem w kolebce kto łeb urwał Hydrze,

  Ten młody zdusi Centaury,

  Piekłu ofiarę wydrze,

  Do nieba pójdzie po laury.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zupełnie się nie zgadzam. Mam całkowicie odmienne zdanie, a dla wyjasnienia, nie pod wpływem religii, ale wychowania. Pozdrawiam i dzieki za głos w dyskusji.

   Usuń
 2. No to idźmy dalej tym tropem.
  Skoro nie spodobało mi się to co napisałeś,
  to aby gwałt się gwałtem odcisnął,
  powinienem Ci z lekka zdemolować facjatę.
  Widzisz w tym jakiś sens?
  Bo ja nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie.:) I co znamienne dla naszej rzeczywistości, najwięcej nienawiści i chęci zemsty, odwetu, mają w sobie ci, którzy co niedzielę, przekazują sobie ,,znak pokoju". Pozdrawiam

   Usuń
 3. O ja pierdzielę !!!! No tak..Naczelny POwski funkcjonariusz obrażający ludzi i plujący jadem w TVN 24 zaatakowany i jest to wydarzenie dekady!!! ale gdyby to był dziennikarz TV Republika albo TRWAM to Salon POwski piszczałby z zachwytu...tak samo jak wtedy gdy Niesiołowski brutalnie zaatakował Anitę Gargas....Co za Śmierdzące POlszewickie dno!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wojewódzki jest niewątpliwie błyskotliwy. Jest szybki. Tyle, że już kilka lat temu sprzedał się bez reszty lewackiej bandzie, która nami rządzi i w której rękach jest większość mediów w naszym kraju. Od tamtej pory potrafi pluć swoimi rzygowinami wyłącznie w jedną stronę. Nie ośmiela się w swoich programach szepnąć choćby jednego złego słówka o aktualnie panującej bandzie złodziei. Stał się wg mnie jakby pierwszym lemingiem w stadzie. On jest jednym z tych, którzy pędzą masy bezmyślnych głupków, którzy szeregują się jako tzw. "młodzi, wykształceni, z większych miast".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem jakimś fanem Kuby, piszę o samym fakcie. Jedno, za co cenię Go, to Jego intelekt. Tak jak piszesz, jest błyskotliwy i potrafi się odnaleźć w każdej rzeczywistości. A to świadczy o Jego rozumie. Pozdrawiam i dzięki za wpis.

   Usuń
  2. Rzeczywiście jacdom1 nie jest fanem Wojewódzkiego. Ale pisze o nim z wielkiej litery: cenię Go, Jego intelekt. Dla ćwierinteligentów taki gość to intelektualista. Szczególnie jak porusza sprawy egzystencjalne z Wodzianką, Siwiec itp.

   Usuń
 5. Może i masz rację z tym zachwytem, ale, jak piałby elektorat prawicowy, gdyby tak się stało. To byłaby tragedia i domaganie się wręcz komisji śledczej. A za atakiem stałby na pewno Tusk i Komorowski.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nic dodac obecnie w III RP człoweik jest tylko przedmiotem nie podmiotem jak było w PRL.
  zyje 70 lat i stwierdzam ze za PRL był; HONOR-Ojczyzna Bog pozostal teraz tylko bóg many.....
  Polecam moje wypociny.
  http://okres-prl.blog.onet.pl/2013/04/16/prywatyzacja-przekret-1000-lecia/
  gazda110@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Znalazłem art.
  http://okres-prl.blog.onet.pl/2012/09/24/nowe-okreslenie-dzieci-ulicy-w-iii-rp-2/

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak, ty jacdom1 przekazujesz tylko mowę miłości, oczywiście w rozumieniu jedynie słusznej POpartii i wspierających ją światłych mediów TVN-TVP. Takie fakty jak zabójstwo Marka ROSIAKA w biurze PIS to nie jest coś, który ci pasuje do swiatopoglądu. Bo pisiorom, jak mawia twój guru, się należało, ale Wojewódzki i Miecugow toż to skarb narodowy

  OdpowiedzUsuń
 9. POLECAM ARTYKUŁ W OSTATNIM "WPROST": Pajac Obywatelski. Jak wyglądała cała sytuacja i jak Wojewódzki kłamał i zmyślał, aby taki jacdom1 i jemu pokrewni mogli się ekscytować, że faszyzm nadchodzi i trzeba się za to wziąć. Podobny schemat obowiązywał za komuny w latach 80-tych, aby zdyskredytować Solidarność i w Rosji w latach 90-tych, aby uzasadnić wojnę czeczeńską

  OdpowiedzUsuń
 10. I widzisz jak to nie warto czasami wychodzić przed orkiestrę. Kubuś zrobił Ciebie w balona. Pocieszyć się możesz że nie tylko Ciebie ale też np pana Jaka Kuźniara.
  Nie chcę się chwalić ale przewidziałem taki scenariusz i podpowiem Ci jak. Otóż znam się trochę na ludziach i Kubuś to "ściemniacz powszechny" czyli kombinator medialny, zrobi wszystko aby zaistnieć jak Natalia Siwiec.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kuba zasłużył sobie,a zbierało mu sie nie od jednej osoby w którą pluł.Nie spodobało sie to nie jednemu polakowi i nie jednej polce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba jednak wolakowi i wolce...

   Usuń
 12. wszechwolak i wszechwolka

  OdpowiedzUsuń