piątek, 15 listopada 2013

ANTONII NA SAKSACH

   Macierewicz i profesorowie z parlamentarnego zespołu objeżdżają USA i Kanadę, a tam za jedyne 15 dolarów, wygłaszają prelekcje na temat Smoleńska.
   Oczywiście obalają raport Millera, twierdząc, że to był zamach, a wybuch był powodem katastrofy.
   Zastanawiam się, dlaczego poseł RP w czasie posiedzeń nie jest w Sejmie, a wypełnia prywatne zadania klubu PiS. Dlaczego poseł działa na szkodę swojego państwa, głosząc tezy nie poparte naukowymi badaniami. Dlaczego nasze prawo i regulamin sejmu na to pozwala.
   Ustalmy fakty:
Zespół Macierewicz i PiS, nie żaden parlamentarny, w czasie swojego istnienia zapewniał nas ośmiokrotnie o pewnych, popartych dowodami i zupełnie przekonujących Antoniego powodach katastrofy Tupolewa. Do najbardziej znanych i -niestety- śmiesznych- powodów należą:
   HEL. cyt : ,, Zamierzam rozszerzyć wniosek o ekshumację Przemysława Gosiewskiego o przeprowadzenie badań spektralnych. Chodzi o sprawdzenie, czy w ciałach, a zwłaszcza w płucach pasażerów znajdują się ślady helu. Obecność tego pierwiastka, który przecież nie występuje w naturze, mogłaby wyjaśnić bardzo szybkie opadanie samolotu oraz wzmożenie mgły – mówi dla „Wprost” mec. Rogalski.
   STALOWA BRZOZA. cyt: Wbrew medialnym doniesieniom absolutnie nie zostało potwierdzone, że nad lotniskiem Siewiernyj unosiła się naturalna mgła. Gdyby nie mgła, polscy piloci dostrzegliby wizualnie niebezpieczeń­stwo zderzenia z ziemią, a do katastrofy najpewniej by nie doszło - mówi wp.pl mec. Rafał Rogalski.
    Dubienecki w rozmowie z portalem wyjaśnia, że ma zamiar we wniosku uwzględnić zeznania rosyjskiego lekarza, naocznego świadka katastrofy, a także fakt, że brakuje analizy biochemicznej próbek gruntu, która mogłaby potwierdzić lub zaprzeczyć teorii o rozpyleniu przez rosyjski samolot sztucznej mgły. 
    WYBUCH. To zbyt świeże, aby ktokolwiek zapomniał. 
Ta teoria, poparta dowodami zespołu i profesorów, oparta jest na....gotujących się parówkach.

    Jeśli do tego dodamy skandale związane z Rondą i inne mniej głośne, jasno widzimy iż zespół, za którego pracę płacimy wszyscy, ma jeden cel- szkodzić i ogłupiać. Niszczyć wizerunek obecnego rządu. Utrzymać poparcie. Nie można tu mówić o rzetelności, uczciwości i obiektywności, jakiej wymagałoby się od zespołu parlamentarnego. Założeniem był ZAMACH i do niego trzeba przystosować dostępne dane, czy wydumane scenariusze. 
    
Wstydem i obrzydzeniem napawa mnie, że w ten sposób może postępować i zachowywać się poseł Sejmu RP i Jego zwierzchnik.
   
Klub Gazety Polskiej w Nowym Jorku serdecznie zaprasza na spotkanie z panem Antonim Macierewiczem, prof. Wiesławem Binienda, prof. Kazimierzem Nowaczykiem, dr inż. Wacławem Berczyńskim i dr Bogdanem Gajewskim. Spotkanie odbędzie się 16 listopada 2013, w dzielnicy Greenpoint przy ulicy Newel 12, w Szkole Św. Stanisława Kostki. Wstęp płatny $ 15”
Klub Gazety Polskiej w Nowym Jorku serdecznie zaprasza na spotkanie z panem Antonim Macierewiczem, prof. Wiesławem Binienda, prof. Kazimierzem Nowaczykiem, dr inż. Wacławem Berczyńskim i dr Bogdanem Gajewskim. Spotkanie odbędzie się 16 listopada 2013, w dzielnicy Greenpoint przy ulicy Newel 12, w Szkole Św. Stanisława Kostki. Wstęp płatny $ 15”

3 komentarze:

 1. Mieszkam w USA i choc mieszkam blisko miejsca gdzie odbedzie sie spotkanie na pewno nie pojde na nie! Dziwie sie tylko ,ze takie propagandowe spotkkania odbywaja sie w poblizu polskich kosciolow !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj. A nie powinieneś, bo to takie swoiste oazy dla PiS. Czasami wręcz zastanawiam się, co takiego ta partia obiecała klerowi, że ma takie poparcie. Było nie było w kościele są inteligentni dostojnicy, a jednak wspierają tak chore ciało jakim jest ten cały zespół Macierewicza i PiS. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Perpetuum debile! Czyli samonapedzajaca się machina głupoty. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń