poniedziałek, 11 listopada 2013

MARSZ ,,PODLEGŁOŚCI"

  To miało być święto wszystkich Polaków. Pełne radości, uśmiechu i dumy. Wyszło znowu strasznie i głupio. GRATULUJĘ. To właśnie pokazuje mi, jak daleko jesteśmy poza Europą. Nie potrafimy RAZEM cieszyć się, uśmiechać do siebie. Potrafimy tylko walczyć. Nienawiść jest głęboka, za którą winię przede wszystkim Kaczyńskiego i Macierewicza, oraz Rydzyka. To oni kłamią, oskarżają, straszą niewolą ludzi słabych, starszych i zagubionych. Ci młodsi,pokazywani w TV, to zwykli bandyci stadionowi, którym urosło poczucie wartości, gdy Kaczyński i PiS dostrzegli w nich patriotów i nazwali prawdziwymi Polakami. Oni, w swej głupocie, nie dostrzegają, że są wykorzystywani przez PiS, do motania, do zadym, wymierzonych w rząd. Kaczyński chyba nie cofnie się przed niczym, spaliłby pół Polski, aby tylko mieć fotel Premiera. Smoleńsk, tak dzisiaj głośny, po raz kolejny pokazuje nam, że Jarosław wykorzysta każde święto, aby promować siebie i PiS. Piękny przekaz polski poszedł w świat. 
   Kaczyński mówi o jednej Polsce, bez podziałów. O zaprzestaniu różnicowania narodu. Cynizm? Hipokryzja? Populizm? Zapewne, bo przecież wystarczy, aby On zniknął ze sceny politycznej, aby tak się stało. To On jest uzurpatorem i cenzorem Polski, to On mówi, kto jest Polakiem, a kto nie. Szuka prawdy o Smoleńsku, ale nie zaznacza, że wtedy będzie prawda, gdy On ją zaakceptuje. Katyń miał być wykorzystany do kampanii wyborczej. Stał się, wskutek Smoleńska i tak narzędziem propagandowym, który pozwolił nie tylko utrzymać ówczesne 12% poparcia, ale i zyskał dodatkowe 10-14% wyborców. Dzisiaj widzimy, że nadal Jarosław Kaczyński, nie patrząc jakie święto się obchodzi, wykorzystuje je do propagowania siebie i swojego ugrupowania. Pojechał do Krakowa, wiedząc, że w Warszawie będzie godnie zastępowany. Jutro powie, że w stolicy prowokatorzy z PO wszczynali zadymy, palili auta. On zaś nie ma z tym nic wspólnego. Ileż w tym zakłamania i fałszu. Tylko to Mu pozostało.... 
    I jeszcze jedno. Ci, którzy dokonali napaści na ambasadę Rosji, pierwsi by krzyczeli o agresji i bezczelności Rosjan, domagali by się podjęcia drastycznych kroków, chcieliby wojny, gdyby to Rosjanie napadli na Polska ambasadę u nich. To pozostawię bez komentarza, bo jest zbędny.

12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Tak myśli i ocenia większość Polaków. Na szczęście. Pozdrawiam

   Usuń
  2. Współczuję Warszawiakom. To oni muszą znieść nalot małpiszonów sprowadzonych autobusami nie wiadomo skąd. To oni muszą liczyć straty. Mieszkam w Rotterdamie, jednym z najbardziej ryzykownych (nie niebezpiecznych miejsc w Europie) Całe wakacje to jeden wielki "event". Polecam Ale możesz wyjsc na miasto nocą, bo tylko desperat podskoczy tutejszej policji.

   Usuń
  3. Nie żadna "większość Polaków", tylko mniejszość - lewacko-debilna mniejszość.

   Usuń
  4. Nie , większość, która pozwoliła PO wygrać wybory. Mniejszość, PiS i trzymająca z nimi zbiorowość, która jako znak nosi kominiarki, jest zbyt mała, aby cokolwiek w Polsce wygrać.

   Usuń
 2. Tusk wcale lepszy nie jest. To co on wyprawia to się prosi o trybunał stanu. Ot chociażby edukacja, to obecnie równanie w dół. W końcu, społeczeństwem które jest ciemne i niewykształcone, bo musi tyrać po 12h i nie ma czasu na interesowanie się sprawami państwa, lepiej się manipuluje. I co, zebrano milion podpisów o referendum, a tusk głos społeczeństwa ma gdzieś. Zresztą, jak wszyscy w sejmie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tusk jest kłamcą. Z Kaczorem dobrali sie jak w korcu maku. Pierwszy rządny władzy, drugi wieczny brak odpowiedzialnosci. Polska jest dla nich drugorzędna byle kieszeń była pełna

   Usuń
 3. Tak się "czci" bohaterów tamtych dni, także wielu poległych za naszą wolność. Wszystko potrafią splugawić i wstyd Polsce robić.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację.
   3 Maja robią cyrkk z Różową Paradą i z Czekoladowym Orłem w g...nie.
   11 Listopada jednego roku sprowadzają faszystów z Niemiec, innego robią prowokację (jak za czasów komuny) swoimi bojówkarzami.

   A Kaczyński w Krakowie..... :P :P :P :P :P

   Kaytek

   Usuń
 4. Każda prawica jest brutalna i bezwzględna. W szczególności katoprawica, perfidnie żerująca na najniższych instynktach prymitywnej części społeczeństwa, a jednokomórkowców jest ci u nas dostatek. Pan minister Sienkiewicz swoim tłumaczeniem (atak od tyłu ambasady) udowodnił, że ma jedną komórkę więcej. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak salon komentował burdy w Warszawie?
  Według znanego od dawna schematu
  .... Zaczęło się jeszcze w trakcie Marszu. Kto wiódł w tym prym? Zagadka niezbyt trudna. Gdy w Krakowie przemawiał Jarosław Kaczyński, TVN24 pokazał jego przemówienie na tle warszawskich zadym narodowców. Jeżeli nie można przenieść człowieka w potrzebne dla właściwej narracji miejsce, to można spróbować przynajmniej "zarządzać" jego wizerunkiem.
  http://niezalezna.pl/uploads/foto2013/48209-546291384289044.jpg

  To samo zrobiono w relacji TVP Info.
  http://niezalezna.pl/uploads/foto2013/48209-546321384289420.jpg

  Na tę manipulację zwrócił uwagę europoseł Janusz Wojciechowski, który na swoim blogu celnie napisał: "W niektórych telewizjach był taki obraz – na połowie ekranu przemawiał Kaczyński, a na drugiej połowie paliła się Warszawa, pewnie jakiś efekt zapisał się w podświadomości – ale trzeba było niestety przyznać, że pożar jest w Warszawie, a Kaczyński i PiS w Krakowie".

  Wczoraj chwilowym newsem było ogłoszenie przez dziennikarkę Elizę Michalik: "Koniec z faszystami w moich programach". Odpowiedział jej publicysta Marek Magierowski.
  http://niezalezna.pl/uploads/foto2013/48209-546371384290581.jpg

  I na koniec wpis z Twittera publicysty Rafała Ziemkiewicza. Nie wymagający żadnego komentarza!
  http://niezalezna.pl/uploads/foto2013/48209-546381384290931.jpg

  OdpowiedzUsuń
 6. "Dzisiaj widzimy, że nadal Jarosław Kaczyński, nie patrząc jakie święto się obchodzi, wykorzystuje je do propagowania siebie i swojego ugrupowania. Pojechał do Krakowa, wiedząc, że w Warszawie będzie godnie zastępowany. Jutro powie, że w stolicy prowokatorzy z PO wszczynali zadymy, palili auta. On zaś nie ma z tym nic wspólnego. Ileż w tym zakłamania i fałszu. Tylko to Mu pozostało.... "

  P.....sz jak POtłuczony.

  Gdyby palił sie dom i Kaczyński wyniósł z niego dziecko na rękach, to zaraz w TVN i GW byłby oskarżony o pedofilię. Tacy jesteście POkemony i lemingi.
  Gdyby nie Kaczyński nie mielibyście kogo oskarżać i o biedę, bezrobocie, o usprawiedliwiać swojej nieudolności i gadaniem o PISie ukrywać swoje "wałki". I przewałki.


  Przyszli tłumnie dać odpór ojców wierni synowie:
  "Faszyzm w Polsce nie przejdzie!"... a Kaczyński w Krakowie.

  Każdy w dresie lub swetrze, w kominiarce na głowie
  Każdy działać gotowy... a Kaczyński w Krakowie.

  Są armatki, jest woda, wojsko, straż, pogotowie.
  Telewizje czekają... a Kaczyński w Krakowie.

  Już od roku ćwiczyli, każdy wiedział, co powie,
  Kiedy wejdzie do studia... a Kaczyński w Krakowie.  OdpowiedzUsuń